Opýtaj sa sám seba čo riešia ruské zbrane na území UA, ktoré tam RF na čele s Putinom posielajú už 11 rokov.
Opýtaj sa sám seba čo riešia ruské zbrane na území UA, ktoré tam RF na čele s Putinom posielajú už 11 rokov.
Ty si znalec, ale boľševickej ekonomiky. Vláda nie je bezmocná, môže znížiť dane, odvody a lepšie nakladať z peniazmi v štátnej pokladnici. Môže zrušiť aj polovicu ministerstiev, znížiť si platy a nepreplácať si cestovné náhrady.....atd. Ty ale chceš socialisticky pracovať a kapitalisticky žiť. To sme už vyskúšali a ekonomicky skrachovali, demotivovaný ľudia nepracovali, len chodili do práce a od podnelka do piatku sa utužoval pracovný kolektív....atd. Súčasná vláda je vláda psychopatických kleptomanov, takže bude len horšie pre podnikateľov a tvorivých ľudí t.j. nižší výber daní a aj to čo vyberú ponížia o vlastné provízie, úplatky a nevýhodné tendre. Veď oni to platiť nebudú rovnako ako ich predchodcovia npr. močiarko si dožíva v bývalom zariadní ROH v tkzv. Elektre. Normálny občan by nemal ani na energie, dane a prevádzku, ale močiarko čo nikomu neublížil, na to má. Nech si užije.
Nik sa nevytešuje a každý človek sa rodí z rozsudkom smrti. Život je konečný, nie nekonečný a smrť je úplne prirodzená a samozrejmá a pokojne nech to čítajú aj jeho príbuzní, nik ich predsa neohovára ani nevymýšľa klamstvá a klebety. Sú to jeho konkrétne skutky, ktoré konal slobodne a sám sa pre ne rozhodol.
Ľudskú dôstojnosť si každý určuje svojimi konkrétnymi skutkami a činmi, pre ktoré sa sám, slobodne rozhodne. Ak si Flašík sám, slobodne a dobrovoľne pošliapal ľudskú dôstojnosť bolo to jeho osobné rozhodnutie. Nie moje ani nikoho z tu diskutujúcich. Ty chceš, aby sa o jeho vlastnej dôstojnosti mlčalo. Hrubá čiara, ako po páde socializmus a boľševickej tyranií. Oportunizmus,:" No už sa stalo, čo už teraz" máme údajne hľadieť dopredu a tešiť sa že nenávistní diabolstvo sa už nedeje. Odpustiť je ľudské, ale zabudnúť sa nedá, len cez neľudskú zakázanú lobotómiu.
Rovnosť ľudí je socialistický blud a demagógia. Každý človek má iné danosti, schopnosti a nadanie. Nie sme rovnaký a nikdy nebudeme. Po smrti sú rozdiely ešte výraznejšie.
Hodinár prezidenta Kováča zomrel, dajte mu tie hodiny na nahrobný kameň.
Volič voľby prehrať nemôže, lebo nekandiduje. Skutok ktorý spravil Danko je dopravný priestupok a policajti ho majú ukončený do týždňa. Bežne by to bola pokuta 800 €, náhrada škody a zadržanie VP na 1 rok a nariadená protialkoholická liečba. To je celé, žiadne voľby s tým nesúvisia.
Dozvieme sa niečo také ako po troch mesiacoch vyšetrovania šoférujúceho alkoholika Danka t.j. policajti dostanú ústne napomenutie že tam vôbec boli a prokuratúra povie že skutok nie je trestným činom.
Zrazu konšpirácie a označovanie hlupákom, ale ak chceš skutočne vidieť hlúpeho dezoláta, použi najbližšie zrkadlo.
Už 1/2 roka je pri moci vaša vláda psychopatických kleptomanov, ktorá v opozícií do nekonečna opakovala, že vyšetrovanie korupcie, zneužívanie eurofondov a manipulácie s peniazmi zo štátnej pokladnice sú likvidácia vtedajšej opozície. 6 ľudí spáchalo samovraždu a 40 bolo právoplatne odsúdených, ale nie za politické názory, ale za ekonomickú kriminalitu. Takže dobre vymetený si asi ty, lebo už konečne tá tvoja vláda vyšetrila údajnú vraždu korupčníka a úplatkára Lúčanského? Skôr sa zdá, že ako bude plynúť čas tak bude posmrtne degradovaný na strážmajstra Lúčanského, ako večná hanba polície s generálskou hodnosťou.
Ak RF prestane na UA dodávať zbrane a vojakov UA nemá žiadny dôvod bojovať proti RF. UA ani jej podporovatelia, nemajú záujem o územie RF.
RF podporuje vojenské riešenie konfliktu, dodávkami zbraní a vojakov na územie UA.
Stačí aby RF prestala posielať zbrane a vojakov na UA a tych čo tam má stiahla na územie RF. Potom môžu jednať o trvalom mieri Putin a Zelenský, alebo nimi poverené osoby.
Ruské lacné energie sú len v hlavách vás a vašej vlády psychopatických kleptomanov. Rusko už dávno predáva za svetové ceny a Maďarsko vyšiel lacný ruský plyn a ropa o miliardy drahšie ako akýkoľvek štát v EU.
A čo tak si prečítať o pandemickej PN, rôzných náhradách mzdy a o nikdy nekončiacom slove daj, daj daj. Vtedy ste neprotestovali a spokojne poberali podpore. Rovnako aj dotácie domácnostiam na elektrickú energiu, vtedy ste neprotestovali. Samozrejme 12 rokov tu bol váš milovaný Fico na čele vašej vlády psychopatických kleptomanov vtedy to nevadilo, vláda bola ticho a opozícia len klamala, až vás prebrala vražda novinára. Keď Matovič preberal vládu na účte nebolo ani na dôchodky, rýchlo si museli požičať a to Smer mal samovládu, tak ste ich milovali v časoch konjunktúry a rastu objednávok v celej EU. Vy chcete moralizovať? Keď darebák Gašparovič bývalý ficov vysokoškolský učiteľ nevymenoval riadbe zvoleného Čentéša za GP boli ste ticho, Čižnár vám nevadil, ani Kováčik. Teraz sa má šetriť na novinároch, lebo ich nenávidite? Socialismus čo tu 12 rokov predvádzala vláda proletárskeho socializmu a údajnej sociálnej politiky je len rovnomerné rozdeľovanie chudoby. Tak si to užite.
Je to od začiatku konfliktu UA-RF úplne klasické, ak RF dodáva na UA zbrane vlastnej armáde ani slovíčko, ak dodáva ktokoľvek zbrane na UA okamžite píše, že to predlžuje konflikt UA-RF. Vyzývajte na rokovania RF na čele s Putinom. Vy by ste si to všetci milovníci ruska prešdstavovali, ako v konflikte Arménsko - Azerbajdžan. Krátka vojna a cca 100 000 arménov utieklo pred mierumilovnými azerbajdžancami. Je mier aké krásne.
Nemám pochýb, že aj na to dôjde, len si zopakujeme sviečkovú manifestáciu, žiadna problém.
Fico ako obvykle klame a zavádza. Adopcia detí homosexuálny nie je na Slovensku dovolerná t.j. nie je čo zakazovať a rovnako ani potrat po 3. mesiaci tehotenstva, ak tým superpotratom myslí toto. Ficova pracovná metóda je lož a manipulácia.
Nie každý je progresívny gardista, alebo progresíny boľševik vyhlasujúci sa za konzervatívneho proletárskeho a národného socialistu.
12 rokov tu vládol včetne samodržavia Smer-SD korumpovali, podvádzali a obohacovali sa vtedy si bol ty spokojný Ten darebák Gašparovič ako by člen Smeru nemenoval ani zvoleného GP Čentéša vtedy si bol nadmieru spokojný. Aká bola vôbec šanca vládnuť keď celá oligarchia bola HZDS a Smer pozitívna, ako povedal tvoj nový prezident mali mocenské centrum, rovnako vlastizrandný koristník harabin deptal každého sudcu. Čo iné sa dalo robiť? 12 rokov ste ničili životy vašich názorových oponentov, čo si čakal, koláče a pochvalu? Nie lebo fico, ale lebo takí ako ty sociálny koristníci, zavadzajkovia, odborári a oligarchovia. Čo pre vás, vy proletárski a národní socialisti gardistické a boľševické , boli ľudia pracujúci, platiaci dane? Nič kaviarenskí povaľači. Čo tu vyplakávaš a táraš ako Tarajba a sneHuliak, vy chudáci a spodina, úplná spodina a poškrabky ľudstva. teraz by si chcel kľud, nič také nebude už sme swa od vás naučili čo a ako treba robiť, vzbura za vzburov, protest za protestom.
Odporúčame