Šutaj Eštok odvolal z Rady vlády pre mimovládne organizácie päť členov vrátane Rizmana, opozícia to kritizuje
12 rokov tu vládol včetne samodržavia Smer-SD korumpovali, podvádzali a obohacovali sa vtedy si bol ty spokojný Ten darebák Gašparovič ako by člen Smeru nemenoval ani zvoleného GP Čentéša vtedy si bol nadmieru spokojný. Aká bola vôbec šanca vládnuť keď celá oligarchia bola HZDS a Smer pozitívna, ako povedal tvoj nový prezident mali mocenské centrum, rovnako vlastizrandný koristník harabin deptal každého sudcu. Čo iné sa dalo robiť? 12 rokov ste ničili životy vašich názorových oponentov, čo si čakal, koláče a pochvalu? Nie lebo fico, ale lebo takí ako ty sociálny koristníci, zavadzajkovia, odborári a oligarchovia. Čo pre vás, vy proletárski a národní socialisti gardistické a boľševické , boli ľudia pracujúci, platiaci dane? Nič kaviarenskí povaľači. Čo tu vyplakávaš a táraš ako Tarajba a sneHuliak, vy chudáci a spodina, úplná spodina a poškrabky ľudstva. teraz by si chcel kľud, nič také nebude už sme swa od vás naučili čo a ako treba robiť, vzbura za vzburov, protest za protestom.