Ty si znalec, ale boľševickej ekonomiky. Vláda nie je bezmocná, môže znížiť dane, odvody a lepšie nakladať z peniazmi v štátnej pokladnici. Môže zrušiť aj polovicu ministerstiev, znížiť si platy a nepreplácať si cestovné náhrady.....atd. Ty ale chceš socialisticky pracovať a kapitalisticky žiť. To sme už vyskúšali a ekonomicky skrachovali, demotivovaný ľudia nepracovali, len chodili do práce a od podnelka do piatku sa utužoval pracovný kolektív....atd. Súčasná vláda je vláda psychopatických kleptomanov, takže bude len horšie pre podnikateľov a tvorivých ľudí t.j. nižší výber daní a aj to čo vyberú ponížia o vlastné provízie, úplatky a nevýhodné tendre. Veď oni to platiť nebudú rovnako ako ich predchodcovia npr. močiarko si dožíva v bývalom zariadní ROH v tkzv. Elektre. Normálny občan by nemal ani na energie, dane a prevádzku, ale močiarko čo nikomu neublížil, na to má. Nech si užije.


