Samozrejme, že nemám podľa teba žiadny argument s súlade s boľševicko-gardistickými názormi. Tie máš len ty a tvoja vláda psychopatických kleptomanov a ešte komunista Harabin.
Samozrejme, že nemám podľa teba žiadny argument s súlade s boľševicko-gardistickými názormi. Tie máš len ty a tvoja vláda psychopatických kleptomanov a ešte komunista Harabin.
A odkedy Putinovas armáda bojuje, veď ona len špeciálne operuje a údajne denacifikuje.
A koľko je dezertérov na ruskej strane o tom súdruh Kravec nehovoril? Vagnerovci sú kde? Ešte aj ich hroby zrovanli buldozérom a Prigožinovi pribalili bombu do lietadla, po jeho vojenskej výprave na Moskvu.
Ľuďom s tvojim myslením vadí rovnako Bratislavská sviečková demonštrácia, ako pražké demonštrácie a rovnako Kijivská demonštrácia. Prosto kalený boľševik/gardista.
Vymyslená história ruských propagandistov. Norimberský súd nič také nekonštatoval je to len sprostá lož. Náboje guľky, listy, jar jeseň.....atd. To sú presne fakty s ktorými vždy pracujú dezinformátori. Stalin a aj slovenskí komunisti roky podporoval výmysel, že hitler žije a ušiel do južnej ameriky. Jestvuje aj knižka Hitler žije, chyťte ho od Hitler žije, chyťte ho!
Autora: VÁROŠ, Milan Vydaval: VPL Bratislava: 1965
Nebojsa kosci a hrabáčky ti zaspievajú a každý druhý poldecák bude sponzorovaný ministerkou Šminkovičovou/Szminkovitc, nesvojprávnou hlupaňou členkov tvojej vlády psychopatických kleptomanov.
Konkrétne je škoda diskutovať s boľševikmi a gardistami, ja takými opovrhujem.
Ty nie si volič súčasnej koalície? Už dávno som nečítal tak odpornú lož ako si napísal.
Slovenská televízia? každá vláda sa snaží aby ju redaktori aspoň tolerovali. Fico sa vrátil do politiky vďaka proletárskym socialistom t.j. komunistom a národným socialistom t.j. gardistom. Aspoň pre mňa tam nedávajú nič hodnotné a zaujimavé čomu by som mal venovať svoj životný čas. Nie tak dávno tam dávali celý zjazd psychopatov zo Smeru čo je pre mňa pokračovanie zjazdov KSS/KSČ.
Takže kôli tejto tragédií v Odese už zomrelo 1/2 milóna mladých ruských mužov a boli minuté biliardy ruských rubľov. Skutočne efektívne riešenie. Rusi 40+ rokov tvrdili, že v katynskom lese povraždilo cca 20 000 poľských dôstojnikov gestapo, ty si tomu veril, ale bola to KGB. Ale to ti netreba pripomínať, lebo si oportunista a napíš mi, že američania vraždili vo vietname a v ďaľších krajinách. rUská armáda. opilcov, dezertérov, bývalých kriminálnikov už cca 300 dní podľa teba rozdáva na Ukrajine cukríky (olovenné).
Myslíš že europske informačné a vojnské spravodajské služby potrebujú nejakého Šimečku, alebo kohokoľvek, aby ich informoval? Tvoja vláda psychopatických kleptomanov s ktoru si našený je vyhodnotená tak, že sú to nespôsobní táraji a nedôveryhodní pajáci. Fico už skúšal svoju obľúbenú lož na 20 výročie nášho členstva v EU, všetci veľvyslanci členských štátov myslím okrem HU to odmietli, rovnako ako výročie ukončenia II.sv. vojny, kde sme z rozhodnutia veľmocí padli do sovietskej okupačnej zóny ako nespoľahliví kolaboranti s nacistickým vedením počas Tisovho gardistického štátu, čo sme akože zachraňovali SNP s podporou sovietskych veliteľov.
Tvoja predstava myslenia je mimoriadne bizardná. Ty si niečo ako papagáj, alebo vycvičený pes. Vždy zvládneš nacvičené.
Groling ide presne v spôsoboch, ktoré tu boli proti vláde Matoviča, Hegra a Odora. Takže užite si vlastné spôsoby. Ja tiež hlboko opovrhujem vašou vládou psychopatických kleptomanou. Fuj darebáci su to.
A prvú dámu Náhlika.
Ukrajina nikdy nemala a ani nebudemať záujem ani o m2 ruského územia, takže na Moskvu naposledy tiahol Putinov kuchár Prigožný, ktorého potom zavraždili výbuchom v lietadle.
Majerský by mal konečne pochopiť, že akékoľvek podpory psychopaticko-kleptomanskej vlády sú len spolky z diablom. Smerohlas a SNS nie je ani sociálna ani demokratická sú to totalitní proletárski socialisti a neogardisti pokračovatelia Gottwalda a Tuku. Sľubovali nižšie ceny, zyvšujú ich, pokoj v spoločnosti rozštvávajú ďalej a samozrejme klamú, manipulujú a podvádzajú. KDH sa má rovano vymedziť aj proti SaS potratári bez zodpovednosti a aj PS gender demagógia LGBT++. Zároveň sa KDH nemože chovať ako neogardisti ako npr. prekrúžkovanci v SNS čo sú čistý demagógovia s molitanvou morálkou.
Moskovskú demagógiu a propagandu si nechaj pre svoju názorovú skupinu. Sú to odporné lži, zavádzanie a polopravdy. Aká armáda v počte 2000 vojakov mala garantovať hranice Náhorného Karabachu? Ruská, alebo US army, ktorá tam nikdy nebola.
Ruská armáda už cca 800 dní asi rozdáva ukrajinským deťom cukríky (olovené) . Rusi sa nevedia oslobodiť z tyranie a preto vraždia a zabíjajú kde prídu.
Teba reprezentujú psychopatickí kleptomani proletársky socialisti-bolševici a gardistickí národní socialisti. Ty si hrdý na totalitu a prenasledovanie.
Pozri si celoštátne volebné výsledky nikde nemá tvoja vláda psychopatických kleptomanov 100% podporu. Opovrhujú ňou nielen v mestách, ale aj na dedinách. Koalícia má +100 000 hlasov vo voľbách do NRSR a +150 000 hlasov v prezidentských voľbách, aqno vyhrali ste, to ale neznamená že vami voličmi proletárskych socialistov a neoľudákov nie je možné hlboko opovrhovať a bojovať proti vašim názorom. Každý tretí občan SR je váš volič, nie lebo fico, lebo ty a tebe podobní. Ukázali ste nám ako voči vám bojovať a budeme to robiť počas celej vašej opovrhnutiahodnej vlády. Užijete si vlastné spôsoby.
Odporúčame