Žilinka má problém so stanoviskom rady prokurátorov. Spišiakovi a Lipšicovi odkazuje: Mýlite sa
Všetko je úplne inak. Slovensko má cca 4,3 milóna oprávnených voličov. 1.3 milóna opovrhuje akoukoľvek vládou nechce nikoho, neboli voliť. Potom ste vy a vaša vláda tá má podporu 1,2 milóna voličov. Potom je opozícia, tá ma 1,1 milóna voličov a na záver je 0,5 milńa voličov, ktorých hlasy prepadli, nie sú v NRSR a pripočítali sa koalícií a opozícií . Takže tá tvoja vôľa národa je cca 1,2 milóna zo 4,3 milóna. Ano v rámci volebných pravidiel ste vyhrali, ale to je tak všetko v skutočnosti nie ste žiadna väčšina a zabúdaš že nevoliči 1,3 milóna a opozícia je 2,5 milióna oprávnených voličo, ktorí s vašou a aj tvojou vládou hlboko opovrhujú a ak je rešpektujú tak len z donútenia. Pre mňa osobne je to vláda schyzofrenických kleptomanov a psychopatov. Samozrejme už si zabudol ako si ty a tvoja partija vrieskal po uliciach a bojoval za súčaných vládnych darebákov. Myslíš si že sa spoločenská situácia upokojí? Zabudni na to ešte viac sa rozdelí. Vašu vládu nenávidí väčšina.