A koľko krikľúňov bola na proteste proti podpisu USA - Slovensko? Koľko na čapicových protestoch?
A koľko krikľúňov bola na proteste proti podpisu USA - Slovensko? Koľko na čapicových protestoch?
Koľko vás bolo na čapicových protestoch a koľko na protestoch proti zmluve s USA? Napíš.
Voľba opovrhuje 1,3 milóna voličov
Vládnu koalíciu volilo 1,2 milóna voličov
Opozíciu 1,1 milóna voličov
prepadlo nie su v NRSR 0,5 milóna voličov.
1,3 + 1,1 milóna = 2,4 milóna voličov hlboko opovrhuje súčasnou vládnou kolaíciou .
V rámci volebných pravidiel je koalícia víťazom ale s veľmi nízkou podporou voličov.
Prezidenta je svojprávna vo svojom príhovore, a niak to nesúvisí s marketingom a reklamou" Vakcína je Sloboda" Správne malo byť: "Vakcína je prevencia s účinkom 50-60%."
Tak to vnímaš ty, je to tvoje slobodné rozhodnutie. Hovorí sa tomu mediálna manipulácia. Takže si sa dal zmanipulovať lžou Vakcína je sloboda. No čo už s tebou? Si predsa slobodný aspoň podľa seba.
A načo nám boli rúška? Veď Smer a spoločníci verejne hlásali, že ruška dole, hlavy hore. Takže či by dodávka rúšok trvala 3 mesiace, alebo pol roka bolo podľa tvojich vyjadrení úplne jedno.
Je to len reklama a marketingový znak. Úplne rovnaké aké akékoľvek reklamy t.j. klamstvá. RE - klama čo znamená opakované klamstvá. Že to tvorca videa spojil s prezidentou a ďalšími politikmi nič neznamená.
Kontroly sa konali na všetkých hraniciach vo všetkých krajinách európy a v najohrozenejších regiónoch Lombardia a Tyrolsko aj na okreskách.
Obrázok "Vakcína je sloboda" ktorý je súčasťou vide je lož. Prezidentka nikde v príhovore ho neopakuje, obráť sa na autora videa a znaku z čias revolúcie 89.
Pre antivaxerov je jej prejav je určite klamstvo, ale príhovor prezidentky Čaputovej začína slovami: Ja verím, že očkovanie..... Všetci politici na svete hovorili o vakcinácií, takže Slovensko nebolo žiadnou výnimkou.
Čaputová nič o slobode nehovorí, "Vakcína je sloboda" je to len nepravdivé a klamlívé marketingové heslo.
Čapicový protest Rimavská Sobota, na starčekov to nevyzerá, ale možno sa mýlim
Vakcinácia nie je žiadna sloboda a zo sloboudou vôbec nesúvisí. Vakcinácia je prevencia s účinnkom cca 50-60%. Pletieš si politické prejavy s lekárkou vedou a praxou.
Môžeš to porovnať s akýmsi svätým právom zamestnancov chodiť s chrípkou či už z bežnou, alebo covid do zamestnania. Veď podľa nich je to len chrípočka a samozrejme to robia aj v súčasnosti, veď je to podľa nich úplne normálne. Keď zamestnávateľ povie, že s chrípkou sa do práce nechodí, tak pre teba je to strata zamestnania.
NIkto sa ničoho neobáva, len keď si zlomíte nohu na nechodtne na úrazovú chirurgiu, ale na infekčné. MUDr.Kotlár je chirurg ortopéd, nie infektológ.
Ktoré sa pravidelne porušovali rovnako ako organizovanie protestné zhromaždenia organizované Ficom, čapicové protesty. Zobrať záznamy identifikovať prítomných a zistiť, koľko ich zomrelo po protestoch na covid.
Ale podľa vašich súčasných názoro "mal vedieť" a preto to má to dnes má preverovať MUDr. Peter Kotlár (ortopéd chirurg) , spoločník v Televízia SLOVAN, s.r.o., OrtoRei s.r.o., COMSYS, s.r.o. , štatutárny orgán v OrtoRei s.r.o. .
Dúfam, že po skončení vlády Fico 4 budete mať úplne rovnaký názor na vládne súčasné vládne rozhodnutia, citujem: "Je potrebné, aby nastúpilo Právo a spravodlivosť." Len je úplne jasné, že každý pri moci má veľmi osobitú a svojskú predstavu práva a spravodlivosti.
Som za a prvý preverovaný by mal byť predseda vlády Pellegríny.
Vláda vyhlásila pre štátne nemocnice na Slovensku núdzový stav. Informoval o tom premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) po nedeľnom mimoriadnom rokovaní vlády, na ktorom kabinet riešil situáciu s novým koronavírusom. Opatrenie začne platiť od pondelka (16. 3.2020)
Premiér zdôraznil, že vyhlásenie núdzového stavu neznamená žiadny problém v slovenskom zdravotníctve. Núdzový stav má umožniť presuny personálu, materiálu a techniky z nemocnice do nemocnice. Zdravotníci zároveň nebudú môcť odmietnuť prísť do práce, respektíve vyhlásiť štrajk.
Nariadenie sa týka všetkých nemocníc a ústavov v zriaďovateľskej pôsobnosti štátu. "Vláda je pripravená kedykoľvek toto uznesenie rozšíriť," upozornil Pellegrini.
Europarlament vo svojom hlasovaní nejako nespochybnil víťazstvo strany Smer-SD a jeho predsedu Fica. Europarlament spochybňuje návrhy zmien v trestných zákonoch a refermu prokuratúry. Rovnako postupoval aj v prípade Poľska, takže nič nové sa v EU parlamente nedeje.
Odporúčame