Takže si už začal kopať osobne?
Svinským krokom kráčal Tvoj Fico na súd s Kováčikom prokurátorom ganstrov a vrahov.
Už je tvoj krstný otec šukaja colštóka prezidentom?
Máš ťažkú stratu pamäti, alebo účelovú. Konflikt Matovič - Čaputová nič?
Správne prezidentka nie je ako Gašpar Ivánovič, akoby člen smeru a vysmievajúci sa OSN - organizácia spojených nádorov.
To čo si vysmolil, nie je otázka, ale veta krčmy, kde začiatok vety odporuje logicky koncu vety.
Už ich ruska armáda vystrieľala (hlavíc) tisíce a nič nepomohlo.
Ty sa mylne domnievaš, že to čo ti blúdi v hlave je myslenie, ale nie je to tak. To si sa len sám a slobodne rozhodol pre názory rôznych propagandistov, demagógov a tliapajov. Tvoja voľba. Malá historická pripomienka. Ako vyzeralo Nemecko po totalnej kapitulácií? A ako vyzerá dnes? Len 3 východné republiky tkzv. bývalá NDR stále po ruskom útlaku trochu zaostáva.
Pre teba sú progresívne aj salonky na bianočnom stromčeku.
Ruský Kijiv nikdy nejestvoval a nič natom nezmenia ani tvoje schizofrenické bludy.
To že vlastizradcovia sú na Slovensku, je známe a rozpad NATO, toho sa nedožijú ani tvoje deti a vnúčatá.
K çomu bol dobrý útok ruskej armády na ukrajinu?
Ty si už pri pasení dobytka dosníval.
Feťačik si ty, ty šňupeš, nekonečnú hanbu za svoj obdiv ruskej armáde.
Fanúšik a obdivovateľ ruskej imperiálnej armády. Bojuje sa v blízkosti hraníc Donecka a Luhanska a ruská armáda umiera za územia na ktoré mala vplyv. To je to tvoje silvestrovské vytriezvenie z údajne týždňovej vojny.
Úplne rovnaké nápady mali socialistickí ľudoví ekonómovia. Ich hlavný výsledok bol rovnomerne rozdeliť chudobu a nedostatok medzi všetkých obyvateľov bývalého ČSSR. Ale geniálni boli v propagande, každú päťročnicu sme údajne bránili svetový mier a porážali západnych imperialistov. Záver sa konal v roku 1989, keď už bol rozdrvený a zničený imperializmu a spravili sme posledný krok, zrušili vedúcu úlohu KSČ a privatizáciou rozdali všeľudové vlastníctvo.
Pravda absutne nesúvisí s tvojimi názormi.
Tvoje názory v v ťažkom rozpore so zravým rozumom. Ty si sa rozhodol pre lži a propagandu, nie pre zdravý rozum.
Jediné čo môžeš skutočne navrhovať je kedy pôjdeš na WC, najesť sa a ísť do práce či na nákup, alebo krčmy.
Odporúčame