Politické školenia zo socialistickej demagógie a lží nie je vzdelávanie a to že to bola bežná činnosť to je bohu žiaľ pravda.
Politické školenia zo socialistickej demagógie a lží nie je vzdelávanie a to že to bola bežná činnosť to je bohu žiaľ pravda.
Ale prezident "spojených nádorov a poľovník všetkého schopný ti vôbec nevadil, to bol ten tvoj správny človek.
Čapisové protestné zhromaždenia 15 000 organizoval Matovič? Ja si pamätám že to bol Fico, ktorý keď vládol, preťahoval úrad vlády do Nitry do hotela Zlatý lľúčik, ale to vám iste nevadí, veď od je tak prejavmi solidárny a pre chudáka by aj slipy vyzliekol, ale keď odchádzal z Bonaparte, tak dal aj obkladačky obiť.
Čítam, že aj po 30 rokoch vám zostali bludy národného a proletárskeho socializmu stále v mysli. Žiadne panské nejestvuje, rovnako ani žiadne vykorisťovanie. Nik vám osobne nedrží ruky nohy, aby ste si npr. zriadil živnosť t.j. budete majiteľom, učtovnikom, technickým managerom.....atd. No a potom zrazu zistíte že údajne vykorisťujete sám seba, alebo je to celé inak, ako písal Marx a syfilitik ulianov?
A Vám nevadí, že tu už 30 rokov platíme dialničných robotníkov a dialnice sú trvalo rozostavané, hlavne že ich platíme z EU a štátneho z rozpočtu t.j. z vynucovaných daní
Zamestnanec určite nie je rovnocenný s npr. s obchodným manažerom, alebo samotným majiteľom. Je to taká pre zakomplexovaný a závidiaci ľud populárna barlička. Rovnako ako npr. pri včelách, môžu včely robotnice vyhlásiť, veď nech si včela kráľovná robí všetko sama. Už grécky Ezop napísal bájku, kde sa obrazne jednotlivé orgány sťažovali na žalúdok, že údajne nič nerobí, len sa napcháva a užíva si, tak ho začali bojkotovať, len akosi nechápali, že práve on spracúva a vytvára to veľmi dôležité energiu a živiny. Záver je jasný odumrie celý organizmus.
Manažeri dojednávajú obchody a predaj výrobkov svojej firmy a výrobky sa nepredávajú na tržnici, kam by mohli dôjsť aj na bicykli. Auto v tomto prípade slúži ako nevyhnutná prezentácia firmy. Nie je možné dôjsť na jednanie o milónových obchodoch MHD, nič by nepredali. Vy chodíte na rodinné svatby v pracovných monterkach a obuvi s prilbou?
To tvrdí bezprecedentý, luhár, podvodník, demagóg a šíriteľ a propagátor proletárskeho socializmu pod nickom :"som nezmieriteľne veľmi prekvapený", ako dopadlo moje celoživotné dielo budovanie socialistickej totality.
To je výsledok Gašparoviča, ako federálneho prokurátora ČSFR, ktorý zmaril návrh prezidenta Havla a výrazne sa neznížili dôchdky komunistov ŠTB a ĽM a ich domy, a byty a majetok neboli znárodnené. Demokracia si skúsila slušnosť a odpustenie prvotriednym darebákom, gaunerom a sociálnym koristníkom.
Nemusíš tu vypúšťať črevné plyny, ktoré tebe idú cez mozog.
Na kritiku kapitalizmu používaš techniku a technológiu kapitalizmu, počítače, internet a mobil. To je tak keď národní a proletárski socialisti začnú používať kapitalizmus.
Tvoje chápanie spravodlivosti a panický strach od smrti ťa pred smrťou nezachráni.
A keď nebol fajzer, tak na čo sa zomieralo?
Zomrieť je úplne prirodzené ako sa narodiť, nik nepozná ani deň a ani hodinu úmrtia, len pre teba osobne údajne podivným spôsobom umreli už tisíce ľudí. Plochozemcou miešam sem preto lebo je to príklad v čo všetko môžu ľudia presvedčení, čo nezodpovedá realite. Rovnako v súčasnosti nejestvú žiadne úmrtia na následky očkovania covid, lebo sa neočkuje. Ale ty si rovnako ako plochozemci hlboko presvedčení, že aj dnes sa zomiera na vakcináciu. Kto ti pomôže od tvojich názorov, pre ktoré si sa dobrovoľne rozhodol?
Nasilu chceš veriť že významní ľudia zomierajú na údajné následky očkovania proti covid. Opakuje sa to pri každej mediálne a spoločensky známej osobnosti. Je to tvoje osobné rozhodnutie a presvedčenie. Vôbec ma to neprekvapuje, cca milón ľudí je hlboko presvedčená, že zem je plochá tkzv. plochozemci, všetky foto planéty zem z obežnej dráhy a vesmíru označujú za upravné fotošopom.
A kde je náraznikové pásmo medzi NATO - Finsko a Švédsko, alebo tam netreba?
Ja viem o tom, že ruská ofenzíva skončila do týždňa, teda podľa Putina a teba.
Očakávaš od bývalého predsedu vlády, ministra vnútra a policajného prezidenta, že osobne budú vyplácať úplatky. Korumpovať vyšetrovateľov, prokurátorov a suncou, alebo strieľa nepohodlných. Neviem čo je bezmizgový slniečkár, ale nejak si sa zavzdušnil.
A prečo nezavreli Hitlera a Stalina, sú to ľudia, ktorí nekonajú, len dávajú príkazy a dokazovať komukoľvek, že práve on to nariadil je veľmi nevďačná a ľahko spochybniteľná práca, presne takými ako si aj ty
Odporúčame