Takže nepracujúci a asociáli všetkých kategórií sa v zdraví dožívajú vyššieho veku. Každý človek má cca 50 rokov na to aby si udržiaval a nepoškodzoval zdravie a pripravil sa na obdobie, keď už nemôže byť spoločenský 100% užitočný a pracovať. Milión ľudí na DK sa ale spolieha na štátneho úradnika, že on sa postará o každého a zamestnávateľa, že zaplatí vysoké sociálne a zdravotné odvody s ktorých osobne nič nemá, iba mu zvyšujú ceny vyrobených tovarov a poskytnutých služieb.


