Trošku rozmením vašu vetu:" tí sa previnili len tým že chceli socializmus" No za tým socializmom to je priam katastrofa, ale čo to reálne znamené, chceli len socializmus.
Aj boľševici chceli v rusku len socializmus (teoretické bludy marxa, engelsa a ulianova), výsledky sú katastrofálne,
- krádeže majetku (znárodnenie)
- robotník je od slova robota nie riadiť t.j. štát riadia úplní diletanti
-prenasledovanie a vyvražďovanie schopných, kreatívnych, schoných podnikať
-totalitná ideológia od materskej škôlky
-triedna nenávisť
-závisť, udávanie a prenasledovanie
-privilegovaná vrstva komunistov, alebo našich ľudí.
Prečítajte si dvojzväzkové dielo zločiny komunizmu
- spoločenské zaostávanie, pitky a oslavy miesto práce
V konečnom dôsledku je proti tým, ktorým je sľubovaný raj na zemi. Porovnajte si služby štátu, dôchodky a sociálne výhody robotníkov a roľníkov kekoľvek na západe, prečo asi sú na tom lepšie, keď nechceli len socializmus.


