Názor jednej "babičky" je len jej názor. Výsledky referend npr. u nás v SR sú vždy plné ostrých výmen názorov a politických bojov. Aj to polsedné ukázalo že cca 1 milón občanov je za, ale je to málo, veľmi málo, aj keď sa to môže zdať veľa je to len 25%, predpokladám, že aj na kryme by to pri skutočne slobodnom rozhodovaní dopadlo veľmi podobne.Organizovať referendá je veľmi ošmetné a náročné, lebo názory sú a budú rôzne.


