Prehovoril, člen skúšobnej komisie osobne. Prišiel som diskutovať s krčmovými prekáračkami, ani sa nečudujem.
Prehovoril, člen skúšobnej komisie osobne. Prišiel som diskutovať s krčmovými prekáračkami, ani sa nečudujem.
Lučanský je hanba generálov, najskôr bojoval zo zločinom, potom sa ním nechal úplácať a na záver nezvládol potupu a "generálsku" hanbu a obesil sa, ale opozičníci pokračovali v osvedčených bludoch Mečiara- samoúnos, alebo Putina - špeciálna (vyvražďovacia) operácia.
Naštudovať si čokoľvek znamená, že si mám osvojiť vaše názory a interpretácie slov. Každý kto nemá rovnaký názor ako vy je hlupák, ake jasné a jednoduché od totalitnej mysle. Kto nie je s nami, je proti nám, socializmus váš milovaný. Referendum skutočne nebolo o podpore Fica, len Fico sa ho dožadoval a burcoval svojich voličov. Keď klamete, tak sa najskôr dohodnite sám sebov.
Zatiaľ sa nenašiel žiadny dôkaz a ani svedectvo o krivom svedectve, svedčia len o tom čo zažili, ale samozrejme bývalý spoluzločinci to donekonečna spochybňujú, podobne konal aj odsúdený Rath v česku.
A vy ste bol osobne na tých Lipšicových advokátskych skúškach, aj na tom brutálnom zásahu, váš prístup je fanúšikovský ako v športe jednoducho fandíte svojim a na druhých pískate, revete a bezdvôvodne ich urážate. Vo vašom živote nie je nič pozitívne, len nezmyselná opzičná nenávisť a zloba.
Kajúcnik je korunný svedok, ktorý bol zo zločincami v jednom spolku. Úplne rovnako sa všade usvedčuje mafia a zločinecké spolky. Inak to nejde lebo zločinci konajú svoje zločiny tajne a z veľkou opatrnosťou, nikde nepodpisujú overené zmluvy, nerobia fotodokumentáciu pri svojich skutkoch.
Už oslovenie začína urážkou, na ďalšiu diskusiu si musíte najsť rovnakého "mumláča" a šíriteľa bludov ako ste vy sám.
Pokiaľ ktokoľvek nesúhlasí s tvojimi názormi, tak zavádza totalitu, aj to že sem píšeš svoje opozičné názory je totalita, aj to, že Blaha na mítingoch svojich priaznivcov oslovuje :"súdružky a súdruhovia", je totalita. Klameš od rána do večera, potom zapíš a ráno pokračuješ znova.
Väčšina národa určite nie je cca 1 milión voličov opozície.
Nepožičal by si mi tú krištáľovú guľu z ktoréj čerpáš tieto informácie?
Čo je to "rováš" ja si myslím, že ťa poriadne hnevá, že stíha zločincov a využíva korunných svedkov proti tým, ktorých ty desaťročia volíš. Aj vraha, mafiána a lumpa Al Caponého usvedčil korunný svedok jeho bývalý účtovník, nestihol ho dať zavraždiť.
Fico vyhrá voľby presne tak ako bolo "úspešné" referendum o odvolaní vlády t.j. bez predvolebnej agitácie prišlo cca 1 milón oddaných občanou myšlienkam rovnostárstva, sociálneho a socialistického heroínu a neobmedzenej slobode pre vlastné názory. Nejak podobne dopadol komunista (vylúčený po roku 1968) lebo nesúhlasil s mierom v réžií sovietskych komunistov, Mečiar. Takže, ano darebák, táraj a podvodník Fico nenechá nič na náhodu, len po voľbách podobne ako v ČR Babiš povie, zabudnite na Fica.
Je vaša útecha.
Dezoláti prvý krát zazneli v známej pesničke
https://www.youtube.com/watch?v=DnUlI9aYHFw
Naď to len zopakoval.
Načo tu zverejňuješ svoj večerný rituál, čo si exhibicionista?
Keby si každý zamestnanec platil odvody sám, samozrejme z upravenej mzdy, aby mu zostalo zákonné minimum (mzdy by sa museli zvýáiť), platenie by bolo časom veľmi výchovné, možno by to trvalo generáciu, ale na konci by rozhodujúca väčšina pochopila, že nie štát=štátny úradnik im zabezpečuje sociálne dávky-dôchodok, ale súčasní pracujúci ich platia. Potom reči populistov, ako im údajne slúžia a pomáhajú im boli väčšine na smiech a populisti by aspoň v tejto oblasti nešírili bludy.
Všetko je trochu inak, vy ste si privlastnili, že ste dezoláti a troli a ako ste si želali tak sa aj stalo.
V tvojom presvedčení, ktoré si si osvojil na základe osobne frustrácie a túžbe po návrate socializmu na Slovensko, veď vtedy ti údajne bolo dobre. Keď prehráva ruský neoboľševik, vždy za to môže americký imperialista. To je zákon socialistických myslí.
Aj ty si najivný "dobrák".
Pod vzorným platením si prevdepodobne predstavujete 100% úhrady. Jestvuje však aj podnikateľské riziko. O tých čo platia sa to považuje sa úplnú samozrejmosť a u tých čo skrachujú za špekuláciu a novinári píšu o tých druhých. Samozrejme "naši ľudia" tiež podnikatelia neplatia cielene, veď načo oni boli chránení a dnes tí odporní udavači im pokazili celoživotné podnikanie. Švajčiarsko je veľmi zlý príklad, nastavenie myslenia a zodpovednosti je tam výrazne iné ako na Slovensku. Ak sa občania Švajčiarska nasťahujú na SK a občania SK do Švajčiarska. Slovensko za 25 rokov nespoznáme a Švajčiarsko sa bude veľmi podobať na súčasné Slovečnsko.
Odporúčame