Daj adresu tvojho domova, prídem vyvalím ti dvere, zabijem nejakého rodinného príslušnika, nasťahujem sa do bytu a vyhlásim, že priestory kde bývam sú moje a budem si ich silou proti tebe brániť.
Daj adresu tvojho domova, prídem vyvalím ti dvere, zabijem nejakého rodinného príslušnika, nasťahujem sa do bytu a vyhlásim, že priestory kde bývam sú moje a budem si ich silou proti tebe brániť.
Emigrovali a vzdali sa SR občiansta pre takých siciálnych koristníkov a presadzovačov ficovho socializmu tretej cesty.
Veľa ľudí robí do 70-75 menej už do 80. Pracovné miesto si vytvor sám, predávaj nakupuj, poskytuj služby.
A to veľké H máš ty, tak len vykrikuješ okradnite tých čo platia do soc. poisťovne t.j. zamestnávateľov.
Som zvedavý, keď bude deflácia, či sa budú dôchdky znižovať.
Že si také teplé nevyžiadané rady nedával, Mečiarovi, Slotovi, Gašparovičovi, Šusterovi a Ficovi.
Ty máš dojem, ale to nie je dojem to je tvoja názorová zadubenosť v zmysle proletárov, ktorí hlásajú kto nie je s nami (nemá rovnaký názor) je proti nám. Je to náš nepriateľ.
Opozícia hlasovala v referendových miestnostia a koalícia hlasovala neúčasťou. Načo by som zvyšoval Ficovmu refernedu volebné kôrum, keď s ním opovrhujem a nesúhlasím. Načo by som tam vôbec chodil? Ty by si šiel na referdum, kde by sa odsúhlasovali vojenské základne USA na území Slovenska povedať nie. Pochybujem.
Doporučujem opakovane organizovať "ozdravovacie" čapicové Fico protesty.
Neteš sa na voľby po vyhlásení výsledkov budeš ešte zlostnejší a nasranejší ako v súčastnosti.
Skúsim to npísať inak ak príde voliť cca 3 mil. voličov tak 1 mil je 1/3. Pochopené?
U6 je známy takmer presný počet občanov ktorý majúä vládu na indexe a nie je to nič hrozivé cca 1,1 mil. voličov, čo je cca 30% vo voľbách. Môžem opozičníkom zaželať len veľa šťastia v septembrových vošbách.
Heger nič nepotrebuje naprávať, to je úvaha novinára a jeho titulok. Naprik pandémia ktorá sa objavuje 1x za 100 rokov, ruskej imperiálnej vojne a reorganizáciu energetických zdrojov v EU, celosvetovej inflácií 10-15% sú výsledky dobré. Prídavky z 20€ na 200 €, dôchodky +15%, rodičovský dôchodok. cca 20 vysokých štátnych úradnikov právoplatne odsúdených, najlepšie čerpanie eurofondov a odstavenie darebákov a úplatkárov. Že sa to opozičníkom nepáči nepochybujem. Systém s ktorého osobne profitovcali (moc, vplyv a peniaze) našich ľudí je vážne rozvrátený, čo ich nekonečne zlostí a znižuje životnú úroveň.
Žiadne poslanecké platy to sú úplne rovnaké bludy, ako v januári 2023 pomrzneme, asi ste nezamrzli, keď píšete a elektrina z 77€/MW sa zvýšila na 80 €/MW pre domácnosti. Opozičníci sú už v krachu bez eurofondov od ktorých ich pre úplatky a podvody odstvila Remišová a ak ešte majú vydržať rok tak to už krachnú a čaká ich výrazné zníženie životnej úrovne. Samozrejme pri podpore 1,1 mil. voličov to nevyzerá dobre pre celú opozíciu na výhru vo voľbách je to málo cca 30%.
Že si takto nevyžiadane neradil Mečiarovi, Gašparovičovi, Slotovi, Ficovi a Dankovi. Čím to asi bude?
Si sa prebral z viacročnej agónie? Mečiar ani Fico tu už viac rokov nevládnu, lebo tvoj popis presne vystihuje tvoj príspevok.
Ja za to, nemôžem že protinázor v tvojel hlave vnímaš, ako sršanie nenávisti.
Ja už tie socialistické klamstvá poznám, ako aj proletárske mysle. Vraj možnosť odvolať Fica, to je úplný blud, keby bolo aj sto možností také referendum by si ignoroval a začal tárať, že si zrazu zmenil názor.
Proletári a socialisti by radi odvolávali, tak bolo za Dzurindu, aj za Matoviča, ale pri Mečiarovi a Ficovi ste žiadne odvolávanie zrazu nepotrebovali.
Nenávidia len opozičníci a to už od prehratých volieb. A nemaj strach v septembri určite prídu masovo aj konzervatívci a pravičiari, budeš nemilo prekvapený, lebo už oresne vieme, že vás je len 1,1 milóna. Takže už sa pripravujeme a ešte zmobilizujeme, aj 600 000 slovákov, ktorí ušli z mečiarovho a ficovho "raja" našich ľudí.
Ja od teba žiadnu nevyžiadanú pomoc nepotrebujem. A čo je to "rozum" v tvojom chápaní. Myslím, že sa totožniť s tvojim názorom, ale ja ho odmietam a opovrhujem s ním.
Odporúčame