Načo márniš svoj životný čas na niečo, čo je v príkrom rozpore s tvojím názorom? To je nejaké novodobé sebatrýznenie?
Načo márniš svoj životný čas na niečo, čo je v príkrom rozpore s tvojím názorom? To je nejaké novodobé sebatrýznenie?
To že sa ti nepáči súčasná vláda, nič nemení na realite, že len ďalšie referendum bude neplatné pre nízku účasť. Ak vôbec prídu tí, čo referendum podpísali t.j. cca 600 000. Kto zaplatí 10 mil. €?
Referendum nie je všeliek, mnohí sa domnievajú, že ľudí z rovnakým názorom ako ich osobný, je údajne väčšina. Zároveň zabúdajú, že reálnu moc v štáte majú politici, tí velia armáde, polícií....atd. Zároveň súdnictvu a prokuratúre určujú pravidlá (zákony) poslanci v parlamente.
To je všetko nič, proti najsprostejším vládam Mečiara a Fica, prvý s úradu vlády spravil súkromnú s.r.o moja podnikateľská kapitálotvorná skupina a druhý presunul vládu do Zlatého kľúčika v Nitre.
Kapitálotvorná vrstva, ktorú údajne chcelo HZDS a SNS na čele z Mečiarom a Slotom úplne skrachovalo. Mečiar mal len v jednom pravdu slovenská hrdosť a národovectvo končí v SLSP t.j. pri peniazoch. Pivovary, mliekarne, mäsiarsky priemysel...atd. údajne nik neukradol ako sieťové odvetvia (elektrina, plyn, voda) ale údajne roduverní slováci neodolali lákavým finančným ponukám. Neverím a nikdy som neveril flastnecom, údajným národovcom a tkzv. hej slovákom, ich plamenné reči sú úplne protikladné ku skutkom. Šľachticov t.j. šľachetných ľudí okradli a vyhnali národní a proletárski socialisti (gardisti a komunisi) ostatní, ktorí mali záujem pracovať arizovali, alebo znárodnili, zostali nám tiež podnikatelia koristníci tkzv. naši ľudia a nikdy nekončiace prekáračky , kto za to môže?
Za 15 dní bude odpoveď slovákov úplne jasná. Presné číslo nie citujem:" robi to stale viac ludi lebo sa prebudzaju a vidia" . Účasť na referende, všetci tam môžu ak chcú ísť/neísť úplne dobrovolne a slobodne. Nik ich necenzuruje ani neobmedzuje. Už sa teším.
Po služobníkov sa ti zacnelo vlastizradný zapredanec?
Koľko sme zaplatili, za Mečiarovu kapitálnotvornú vrstvu koristníckych a egoistických oligarchov, koľko stáli úplatky a provízie, pre túto vrstvu za 12 ročného vládnutia Fica?
Pod tým dotovaním si domýšľam, že vedenia firiem sú v zahraničí. To je ale obrovský omyl až lož. Myslíte si že programátorskú firmu Eset dotujú uživatelia jej software?
Bývanie bolo v prvom rade pre členov KSS/KSČ. Väčšina byty kupovala za úplatky a zahambujúcu servilnosť. Keď poviem mladým ľuďom, že nech sa spýtaju v trodine, aké všimné, úplatok, odstupné dali za byt a ako kradli a prekupovali materiál na domy, tak zostanú zaskonečný. Keď sa opýtam po čase, odpovedajú, že im bolo povedané, že čo sú to za nemiestne a sprosté otázky.
Čechov sme tiež prestali "dotovať" už pred 30 rokmi a aj bez našich údajných dotácií majú vyššie mzdy, životnú úroveň aj vybudovanú krajinu.
Tá toľko pripomínaná chudoba a život z ruky do úst v realite vyzerá tak, že keď ten chudák chudobný zomrie o tú psotu a biedu sa rodina súdi roky a rozháda sa na celú generáciu t.j. majú strašnú a neodpustiteľnú krivdu až do smrti, že bieda nebola rozdelená spravodlivo.
Štátny dlh bez ohľadu, kto ho vytvorí sa spláca zo štátneho rozpočtu. Toto pravidlo je nezmeniteľné. Hitler vytvoril obrovský dlh a nemeckí občania ho splácali takmer 70 rokov.
Určite lepšie ako šefa koristnícktch oligarchov Ficúňa, čo vládu presťahoval do nitrianskeho hotela Zlatý kľúčik. Voliť Matoviča bolo prínosné v tom že ukončil dlhé obdobie politický dohôd o vzájomnej beztrestnosti koalície a opzície t.j. systém delenia lupu, tebe jeden mne jeden.
Štatistika pracuje z hrubou mzdou, vy s čistou na účet, kde sú odpočítané aj splátky, alimenty a ďalšie osobné vyýdavky.
Dôchdcovia nikdy nemali také platy ako majú dnes dôchdky a akosi chronicky zabúdajú, ako nadšene volili Mečiara, Slotu, Danka, Fica, Šustera a Gašparoviča. Takže ano odovzdali, ale vlastné katastrofické volebné rozhodnutia.
Absolovanie VŠ nie je záruka ničoho, hlavne na po Mečiarovej reforme, keď ich úroveň klesla na vyššie stredné školy. Ceny a burza nie je o názoroch, alebo skús po nákupe pri pokladni sa dožadovať inej ceny, lebo taký je tvoj názor.
Tí vaši zlodeji z EU sú rovnakovinní ako vami nenávidení Dzurinda a Mikloš, mafián Ficúň a spoločníci, čo vládu presťahovali do nitrianského Zlatého kľúčika, ich za 12 rokov ani regulérne cez vyšetrovateľov a prokurátorov neobvinili. Ani slobodní vyšetrovatelia v súčasnosti ich ani nevyšetrujú, rovnako ani prokurátori pod náčelnikom ZA 363 ich nobvinili. Takže ak zlodejina nie je vyšetrovaná je to len podlé ohováranie a osočovanie. Takže klebete ďalej, proletári klebety milujú.
Keď nie energetika, tak pandémia. Samonáser na všetko a všetkých to je skutočne skvelý životný štýl. Možno by to trochu popravilo preskakovanie vatier zvrchovanosti.
Odporúčame