Prokuratúra zverejnila anonymizované uznesenie k vyšetrovaniu smrti Lučanského
Anonymní diskutéri, rozoberajú postupy a technológiu samovraždy, tak ako kedysi v krčme alebo medzi rovnako zmýšľajúcimi, dnes na internete. Mám presvedčenie, že vzdelanie a internet začína spôsobovať výrazne viac zla ako dobra. Univerzitné servre, vedecko technické štúdie ....atd. sa úplne odstrihli od ľudového internetu a sú pre jednotlivca nezaplatiteľné, až tak hlboko opovrhujú niktošmi t.j. anonymným nikým. Bežný internet ovládla reklama (re- klama t.j. opakovaná lož),pornografia, hudba, film a sobecké vymýšľanie a písomná forma zmetených myšlienok koronuvaná pýchou, povýšenectvom, prestižov, povrchnosťou a peniazmi. Nie je mi úplne jasné o čo v skutočnosti ide, asi ani pisateľom týchto príspevkov, ale prevdepodobne o potvrdenie ich slobodného rozhodnutia, že mali akúsi pravdu a každý iný názor, alebo správa je pre nich úplne neprijateľná, až to dochádza do bodu, že sa snažia zamýšľať o postupe samovraždy, ako keby už mali osobnú skúsenosť, alebo sami boli zainteresovaní.