V tom komentári bol aj iný podtext "ale zároveň nič sa nedeje náhodou" čo na to tvoj koncept karmy ?
V tom komentári bol aj iný podtext "ale zároveň nič sa nedeje náhodou" čo na to tvoj koncept karmy ?
Horšie ako Sagan, doteraz to otepĺovanie nevidela a nevadilo jej to ?
Doteraz sa nemohla stať mamou ?
"Najväčším nepriateľom poznania nie je nevedomosť, je ním ilúzia poznania.“
Otázka je, či tá myšlienka bola jeho ( citát mu bol prisudzovaný) , keďže veľmi podobný vyrok bol prisudzovaný inému, porovnaj si
" Najväčšou prekážkou k poznaniu nie je ignorancia, je to ilúzia poznania. (Daniel J. Boorstin)"
Bez ohľadu na to, využila si to iba na zastrešenie vlastnej mantry a vlastného biasu. Asi by ťa prekvapilo, ale aj" "skutočný chaos" je systém a slobodná voľa človeka ilúzia.O slobode ani nehovoriac...
A ešte čisto mimochodom, ešte aj ten Hawking podporoval homosexualov, ty pokladaš ich lasku, vzťahy a požiadavky na legislatívne uznanie ich vzťahov za zvrátenosť...
Nie je skôr toto mentálne otroctvo ? :)
Samostané a neskreslené vedomie je práveže pri množstve ochorení otázne, pri silnej demencii, onkologických ochoreniach napr metastazach alebo nadoroch už v mozgu a pod. Pri hypoglykémii si napr schopný pohybu a to nielen minimalneho, ale vedomie je zmenené a pod...
Takže rozsah tých stavov je ďaleko vyšší...
S čím súhlasím, že sa bude náramne hodiť v spoločnosti kde sa všetko prepočítava na peniaze, ak sa už na daného človeka nebudú dávať daľšie peniaze a zaobalí sa mu to do práva netrpieť fyzicky ani psychicky - ale ja by som predsa len z princípu radšej zapracoval na tej ochrane pred vypočítavým rozhodnutím ( štatu, komunity. rodiny) a radšej by som tú eutanaziu mal dostupnú ako nedostupnú.
Zostavili by s KDH. Aj teraz je to v polohe, že ak by zblbli v SNS, KDH pomôže. Ale zadarmo by to samozrejme nebolo...
Výborný článok resp podcast. Akurát čo sa týka toho optimizmu, že človek si nezasviní ani neskôr priestor okolo Zeme - to nevychádza z reality, už teraz narastá prudko odpad na orbitách, lebo sa navzájom trieštia už dosluhujúce satelity, časti z nich a tie sú neraz na vyšších dráhach.
Pretože nie vždy ma človek v situácii, keď vyhodnotí, že pre neho je už život neznesiteľný možnosť sám sa zabiť.
Pretože tu v Pravde môže. O mne tiež tvrdí, že som za príspevky platený. Čo s tým ? Napíšeme adminovi ?
Podľa mňa to, že je v opozícii lepší je mýtus , on škodí aj tam, ale dokaže zmanipulovať myslenie značnej časti verejnosti natoľko, že vie byť úspešný , ak sa za uspech ratajú získaní voliči .
Určuje ich redakcia Pravdy a z toho nijako nevyplýva že ja som nejaký bonzak, ani, že si bola kvoli mne zablokovaná.
" A ajhľa, predsa sa vďaka o.i. aj istej minorite opäť dostal do parlamentu."
Je tam "okrem iného" a "aj" teda nielen kvoli tej komunite, preto tvoje vyjadrenie bolo nepochopením, lebo ty si to vztiahol len na tú minoritu "Brehy to určite nebolo iba kvôli minorite to by nestačilo"
Nemal tam "iba".
Potom ďalej písal "V tomto prípade ale je to v poriadku"
Jednoducho Matovič sa orientoval na ľahko ovplyvniteľných plne v zmysle jeho manipulatorskej povahy a doslova zneužil vidinu peňazí u tých ľudí.
Pýtal som sa, či dosiahol niečo ostrakizaciou o akú si sa tu snažila teraz ty k nicku palenque a načo to bolo dobré. Toto nie je tvoj privatny priestor, nie ty si tu určuješ pravidlá
Brehy1 napísal "Mysliaci diskutujúci mi isto porozumie." Ja som mu porozumel :)
A mohol si to napísať aj ty, hoci evidentne použil rečnícku figúru démonu súhlasu ...
Má právo na teba reagovať a uplne zbytočne sa voči nemu vymedzuješ. Takáto ostrakizácia je načo dobrá ? Pomohol si Brehy tým, že sa snažil ostrakizovať mňa ?
Súhlasím Síce čas sluhov neskončil , ale budú sa môcť ozvať .K Huliakovi - v podstate by to nestálo za reč,a už na blogu Ferra som písal, že Fico nemá inú realnu možnosť, ako tú že sa prezidentke podvolí a vymení ho ( ano, Fico, nie Danko ), ale to je detail. Ľudia vo voľbách rozhodli , ide sa národnejším smer(om). Takto ide aj Orbanove Maďarsko a donedavna aj Poľsko, kde to doteraz trocha prepískli s ultrakonzervativizmom ( UPT prakticky zakázané a IVF nepodporované) , tak to zase narovnávajú opačne smerom k občianskemu princípu.Čo je zaujímavejšie, aj ked Poliaci doteraz ostro vystupovali proti EU, eurofondy vedeli využit, čo my nie . Školstvo podstatne zlepšili, čo my nie. Inak povedané,podstatné je, keď už väčšiu hodnotu ideme davať narodovectvu ako ho naplníme. A tam mala dobrý postreh Devana v predminulom članku cez Lukašikovo videnie sveta vs Jarjabkovo - pre zjednotenie národa nie je podstatný národný amfiteáter na hrade Devín.Ten zjednotí pár bohatých v Bratislave.
"A to ako tento „boj za slobodu” vyzerá, vidíme aj teraz po voľbách, keď prezidentka štátu bez mihnutia oka porušuje Ústavu SR a vlastné právomoci v snahe čo najviac oddialiť menovanie novej, občanmi demokraticky zvolenej vlády."
A ty bez mihnutia oka hovoríš o porušovaní ústavy, hoci to, či porušuje ústavu alebo nie by mohol vyhlásiť len ústavný súd.
Ale to si Nicolsonova uvedomuje, veď to v članku je
"Nemala by som s ňou problém, hoci v krajinách, kde je zavedená, vidím veľké problémy v analyzovaní dát. Preto by som bola veľmi opatrná pri poskytovaní možnosti rozhodovať o eutanázii napríklad deťom a ľuďom s psychiatrickými diagnózami. Špeciálne opatrná by som bola na Slovensku, ktoré si neurobilo iks domácich úloh. A práve ony by zavedeniu inštitútu eutanázie mali predchádzať.
Hovorím to ako politička, ktorá sa touto témou zaoberala na úrovni EÚ. Hovorím totiž s kolegami a kolegyňami z krajín, kde už eutanázia funguje, mám solídny prístup k dátam a analýzam. Keby sme tento rozhovor viedli pred tým, než som sa stala europoslankyňou, povedala by som vám – jasné, zaveďme eutanáziu, je to základné ľudské právo. Čím viac sa však do toho ponáram, tým je mi jasnejšie, že najskôr treba urobiť viac iných krokov."
Odporúčame