" Možno by bolo riešením zobrať ich od rodičov , aby odmala žili v iných podmienkach a dostali šancu , lenže kto sa to odváži urobiť? "
Boli v programe Omama a boli chválení. Vieš , o čom to je ?
" Možno by bolo riešením zobrať ich od rodičov , aby odmala žili v iných podmienkach a dostali šancu , lenže kto sa to odváži urobiť? "
Boli v programe Omama a boli chválení. Vieš , o čom to je ?
Fakt ? Však matka bola v programe Omama a bola chválená, jak teda môže napísať toto ?
"Môj názor je taký, ak ho vôbec môžem vysloviť je taký, že ak sa niekto nedokáže a nechce o deti riadne starať, prvá vec je, že nemá tie deti nosiť na svet ako po prvé."
"Dudrem ako taký plesnivý moralista? "
Presne.
A ohľadom toho, čo robí Cameron Roh
"Svoje pozorovania fotografuje alebo nahráva..."
To je s kostolným poriadkom ? Nehovoriac o tom, že sociologicky je to nerelevantné.
Ach bože "Zákal v žltej malinovke za socializmu bol bežný jav a znamenal najmä nedokonalú výrobu alebo skladovanie – nešlo o ovocný podiel, ale o zvyšky cukru, farbív či aróm, ktoré sa nerozpustili úplne."
A nie, nebol tam zeler ani žiadna ovocná zložka. Preverené. Mám aj ja napísať" Pripomienkovať musíte všetko, ak keď neviete o čom točíte." ? A to sa tiahne už tej demografie Europy či EU s tým nepravdivým výrokom, že vymiera..
Toto ťa charakterizujte...
"Určite bola zdravšia a aj chutnejšia ako všetky tie dnešné presladené sprajty, sevenapy, schwepsy, mirindy, fanty…"
vs
"Žltá malinovka za socializmu bola jednoduchý, lacný nápoj, ktorý sa vyrábal z vody, cukru, umelých aróm a farbív – ovocný podiel bol minimálny alebo žiadny."
No a ked to porovnaš (okrem chuti, tam može byť nazor rôzny) tak žltá malinovka bola jednoduchšia, ale nie zdravšia. Mirinda má síce viac chémie, ale aspoň trochu ovocia.
Kebyže si vyzdvihol Vineu za socializmu..ale kdeže...
To bola tradičná hodnota.
zaujímavé. . Škoda, že tu autor nepíše častejšie , prečítal si od neho viac a výraznejší rozpor som tu nenašiel (okrem Al Atry ktorá sa dehonestovala statočne sama resp sama vystupovala aj v Pravde extrémne agresívne :)
Tak čo bude o 100 rokov nam môže byť prakticky jedno, neoveríme to. Ale - nebola tu téza, že náboženstvá zaniknú už pred vyše 100 rokmi ? No a podiel ateistov celosvetovo klesá a veda práveže poukazuje na evolučnú vyhodu naboženstva, tak neviem ...
Článok absolútne mimo, zníženie potreby inzulínu o 12 % pri diabetikoch 1 typu nie je nič podstatné.
"Jediné čo katolícka cirkev dovoľuje je sex výlučne za účelom rozmnožovania a aj to len v manželskom zväzku požehnaným katolíckym obradom"
Nie je to pravda , je tam aj sex za učelom dobra manželov,. Stačí si to overiť v katechizme alebo AI.
Však práve, ak by nie, tak to je napadnuteĺné ako diskriminacia. No a pozor,aj kresťanské krajiny majú homosexualne manželstva aj adopcie detí homosexualnymi pármi (Brazília, Argentína, Portugalsko, Španielsko, Malta a pod. Takže aké moje kresťanské kruhy ?
Uzavretie manželstva ( kedže u nas je možné iba heterosexualne) dokonnca teraz ! znamena automaticky pravo na možnosť adopcie párom.Preverené AI
Čo to má s týmto ? "Uzavretie manželstva neznamená automaticky právnu povinnosť mať detí ani medzi heterosexualmi. "
Automaticky to práveže znamená adopciu detí homosexualnym parom, inak sú podľa ESĽP diskriminačné.
SaS nema v programe a ani nikdy nebola za homosexualne manželstvá , naopak, jej bývalý šef Richard Sulík aj v minulosti bol proti homosexualnym manželstvam a z neho vyplývajúcej možnosti adopcie homosexualnym párom.
Teda neviem, odkiaľ si zobral toto "Členovia strany SaS, ako aj ich voliči, predpokladám, privítali ostatné rozhodnutie ESD o manželstvách osôb rovnakého pohlavia."
Dobrý postreh, ja len že - príťažĺivosť nie je voĺba, dlhodobý vzťah už ale ano...
Ano, toto už je kritérium. Typu - Smerák - s tým nebudem chodiť. Ono to politické kritérium zaroveň dosť vypoveda aj o hodnotovom a čo myslíš, aká je najčastejšia (deklarovaná) príčina rozvodov ? Nesúlad pováh a názorov....
Veľmi dobrý blog. Ja som v dlhoročnom šťastnom manželstve - ale toto sme napríklad nikdy nemuseli riešiť, naša rodina t.j. ja, manželka ,deti - sme intuitívne v rovnakom politickom spektre. Aj sme boli...
Už širšia rodina - tam je to pestrejšie, svokrovci z jej strany boli mimo nášho politického spektra a robilo a robí to problémy - svokra už zomrela, svokor sa ešte drží, ale nik ani zo širšej rodiny už nedrží jeho líniu. Vymrie to s ním...
Čo sa týka mňa a manželky - nevedel by som si celkom dobre predstaviť dlhodobe zasadné politicky iné smerovanie, pretože to už ovplyvňuje hádam všetko. Obdivujem tých, čo to zvládnu, my sme si mohli vydýchnuť, v tomto sme sa jednoducho zhodli :)
PS: Prave včera sme pozerali video z našej svadby, mali sme okrúhle výročie - a stále mi znejú nadčasové slová farara Joža - v manželstve žiješ preto, aby si ju urobil šťastnou a opačne, ona urobila šťastným teba. Vzájomne sa nám to podarilo :)
Tak mi v tom panboh pomáhaj, že ? Už som Ti vysvetľoval, že to tvoje oblúbené Irsko, (kde sú ľudia hrdí ) ma homosexualne manželstva aj adopcie detí homosexualnym párom a ma aj sympatie mladých, ktorí tam možno odídu, keď tu budú ľudia voliť stale SMER. Žije sa tam lepšie aj s tým progresivizmom :)
""Primu mi "pomarančový operator" zrušil zo dna na den a ja som zrušil operátora, kupili sme "ser to box" a mame zadarmo nejakých 7 programov...""
Odporúčame