Volal sa Ján Baran a píšem to preto, že si zakladal na tom, že nie je anonymný nick. Nechcel ani veľmi diskutovať s anonymnými nickmi, časom to u neho povolilo a mal skutočne neraz dobré príspevky. škoda, že sa potom nechal opantať predstavami, že ja mažem v diskusii príspevky, že som admin alebo aspoň členom redakcie Pravdy. Nebola to pravda ale neveril tomu, aj keď dostal vyjadrenie z redakcie. Aj preto (pozor nielen preto ) skončil. Bola za tým aj dezilúzia z pomerov v Pravde, mazali sa mu celé pasáže...

