Neblázni vole a dej si jeste pivo vole :)
Neblázni vole a dej si jeste pivo vole :)
Rusko koná podľa medzinárodného práva.
Nechlastej porád vole:)
Jo vole a taky 7hlavy draci na obloze, vole:)
Ty vole:) "Ja jenom koukam, ty na nečem jedeš :)
Ty vole:) , kolik si toho dnes vychlastal?
Dej si pívo ty vole :)
Vole, ty seš asi nalitej :)
Napíš Donaldovi, se té zepta jestli seš vožralej :)
Neporovnavaj neporovnateľné :) dole som ti napísal prečo Turecko potrebuje Rusko.
Pokud :) Ty nesnívaj o nereálnych veciach. Erdogan Putina potrebuje: projekt Turkish stream, nákup S-400 systémov PVO,miliony ruských turistov v Turecku v lete, atď...
Rusko raz stratí s Ukr. trpezlivosť, ale to potom budú naši colníci v Ubli a Vyšnom Nemeckom vidieť ruských vojakov iba pár metrov od seba...
Chod ho do Kremľa vyplieskať :)
Nesnívaj o jadrovej vojne, aj pre teba aj pre nas by to skončilo zle
Keby nebolo Rusov, Poľsko sa od nacistickej okupácie neoslobodi!
Nenaparuj sa. Taka vojna by netrvala ani hodinu. Víťazov by nebolo, iba porazených. Svet by po použití veľkého množstva jadrových hlavíc bol iba mesačnou planétou...
Ty máš predstavy o súčasnom Rusku ako Hurvínek o vojne:) Putin sa už asi klepe strachom :) :) :)
"Ruský fašizmus" je pojem najhlupejsej propagandy. Rusko bolo hlavnou silou v 2.svetovej
Vojne proti fašizmu. Sláva Rusku!
Ja ti poviem prečo:Erdogan nie je taký poslušniček väčších krajín NATO, ako napr. My keď nevýhodne kupujeme 14 ks. F-16.On kúpi ruské S-400 napriek štekaniu Amikov. Erdogan Bospor neuzavrie on kašle na protiruské záujmy!
Odporúčame