Trumpov minister v Moskve ľady neprelomil
No, áno toto sa kecá v niektorých médiach ako napr. Smeti, denníček n a pod. už roky. A akosi sa Rusko nerozpadá, je jednotné, pevné, dokázalo úspešne vojensky intervenovať v Sýrii, prezident Putin má obrovskú podporu národa, ktorú mu môžu západoeurópski politici iba závidieť, rubeľ sa stabilizoval, ekonomika sa zlepšuje, obyčajných ruských ľudí (inžinierov, úradníkov, vojakov, IT pracovníkov a pod.) stretávame na dovolenkách pri mori napr. v Grécku, alebo v Turecku. Ale teba treba nechať snívať svoj americký sen o slabom Rusku, ktoré sa každú chvíľu rozpadne :) no, len tak ďalej, "S Jú Es Ej na večné časy a nikdy inak" :)