Globalisti, bankárska, zbrojárska a mediálna lobby v Amerike sú nahnevaní, že Trump bude prezidentom, ale nemôži si pomôcť :)
Globalisti, bankárska, zbrojárska a mediálna lobby v Amerike sú nahnevaní, že Trump bude prezidentom, ale nemôži si pomôcť :)
Tak táto časť článku je dobrý nezmysel, vraj: "Aleppo bolo jedným z posledných stredísk odporu umiernených rebelov (umiernených cieľmi, nie prostriedkami!)" - Takže keď niekto rozpráva umiernené reči, ale používa násilné, vražedné prostriedky proti svojim odporcom je aj tak umiernený, no to snáď nie :)
Obamovská vláda, zlezte už do kanála a poriadne za sebou uzavrite dekel !
Našťastie sa volitelia nepostavili proti americkým občanom, ktorý ich svojou voľbou jasne poverili koho majú voliť!
Fíííííha, až dve tisíc, nóóó tak to je v krajine, ktorá má viac ako 300 mil. občanov, Trumpíkove prezidnetovanie vážne ohrozené :)
Škoda, že Palmýra padla, dúfajme, že sýrska armáda sa opäť dá dokopy aj na tomto úseku frontu a za krátky čas bude Palmýra opäť pod kontrolou vládnych jednotiek. Inak, jeden z tých teroristov na fotke čo sa hrabe v bedni s muníciou má maskáče, helmu a kanady, aké vidieť u amerických vojakov...
Držím palce molodci v stabilizovaní mesta Palmýra
Keby sa Palmyra nachádzala pod kontrolou vlády, svetová verejnosť by vyjadrovala “znepokojenie” nad osudom kultúrnych pamiatok. Ak sýrska vládna armáda oslobodí Aleppo od teroristov, budeme počuť z oficiálnych miest a médií, ako veľmi sa obávajú o osud sýrskych občanov. Ale nikoho z nich nezaujíma, keď teroristi vraždia civilistov alebo útočia na Palmýru a ničí pritom kultúrny odkaz, patriaci nielen Sýrii, ale celému ľudstvu. Ak sa zameriame na čas útoku na Palmýru, uvidíme, že úzko súvisí s tým, čo prebieha v Aleppe. Ide o odpoveď na postup sýrskej armády. Teroristi chceli útokom na Palmýru odlákať vojská z Aleppa a tým zabrániť jeho oslobodeniu. Neuspeli.
Múdry článok, ako 100 pustených televízorov v elektropredajni, samé mudrovanie o predpovediach čo bude... :)
Rusko nedovolí odchod teroristov so zbraňami z kotla v Aleppe, ktorý sa stále zmenšuje. Boli by na hlavu padnutí, víťazstvo Assadovej armády a ich ruských spojencov je na dosah, Aleppo bude celé oslobodené.
Arrivederci Renzi ! možno v ďalších voľbách budeš úspešný
Babrák Ohava zrejme toho pobabral viacej...
Dobrý článok pán Latta! Sultán Erdogan stále lavíruje, mení svoje zámery, vyhlásenia a robí pre Rusko aj Ameriku nepredvídateľnú politiku. Myslí si, že z celej situácie vyťaží, ale skôr to vyzerá, že sa prepočíta a z jeho plánov ohľadom Sýrie nebude nič :)
Hodina oslobodenia celého Aleppa sa blíži a sýrske štátne vlajky budú za pár dní viať po celom meste !!! Vládne vojsko v spolupráci s iránskymi a kurdskými dobrovoľníkmi úspešne bije teroristov ako žito !!!
Všetko najlepšie k narodeninám Vám želáme, aby ste to dotiahli aspoň do 150 ! :)
Veľkí susedia Severnej Kórei na sever od nej - Čína a Rusko, tiež nie sú nadšený z "vilomenín" Kimovho režimu, ale obaja to berú tak, že menšie zlo je pre nich Kimov režim, ako keby sa Kórea mala zjednotiť a Juhokórejský systém by sa dostal na sever, na hranice Číny a Ruska + s ním pochopiteľne aj US army, čo by Čína a Rusko brali ako veľkú nepríjemnosť...
Jani, kde sú tie časy, keď si bol predseda koaličnej strany a pre Roba, vážny partner? To si dopadol !
že "prieskum", no áno, bol aj pri prezidentských voľbách v amerike - favorizoval Clintonovú, pri Brexite - že GB zostane v EÚ, slovenské parlamentné voľby: Kotlebovci max. 2%. Dopadlo to všetko opačne. Vašim prieskumom neverím a nie som sám, verí im čoraz menej ľudí :)
A opäť: kaviarenskí chovniváli budú donekonečna opakovať: zlý Trump bla bla bla....
Odporúčame