Pekné od pána ministra, že to celé zobral na seba, je to chlap, aj keď to niektorí vnímajú ako prúser - on si stojí za svojim rozhodnutím - aj keď sa mi nechce veriť, že p. Danko si tú hodnosť od neho nepýtal, on si asi splnil svoj chlapčenský sen :) Som bol tiež vojak základnej vojenskej služby, vojnu som začal aj skončil s hodnosťou vojak a tiež mám VŠ - napriek tomu, je mi jedno, že ma nepovýšili. Na vojne sme hovorili: Vojak bez hodnosti - vojak bez starosti...

