"Reakcie z NATO, z ktorých vplýva, že zostrelenie ruskej stíhačky je turecko-ruským incidentom, napovedá, ako hlboko klesla Erdoganova hviezda na Západe." - Áno NATO usúdilo, že nie je rozumné za Turkov nastavovať chrbát, stačí, keď iba slovne vyjadria, že "Sme s Tureckom" a nič viac. Biť sa za Turkov NATO nepôjde.Turecko môže stratiť veľa, ak Rusko pošle kvalitnejšie a výkonnjšie zbrane Kurdom, možno vznikne na východe Turecka nový štát: Kurdistan.

