Ruské lietadlá bombardovali v Sýrii, o pomoc požiadal Asad
niektoré média trepú nezmysly, že ruské nálety smerujú na civilistov. Je to hlúpa propaganda, hlavný výcvikový tábor IS bol ruským bombardovaním zničený. Pri akomkoľvek bombardovaní, nech ho uskutočňuje ktokoľvek, zomrú aj nejakí civilisti, ale možno si niektorí naši amerikanofili myslia, že keď usáci bombardovali za posledných 16 rokov Srbsko/Afganistan/Irak/Lýbiu tak nezabili žiadneho nevinného civilistu. V skutočnosti bolo zabitých tisíce nevinných civilistov pri takýchto amíckych bombardovaniach...