Dokedy bude vládnuť v Kyjeve vláda idiotov, ktorá škodí vlastnému národu?
Dokedy bude vládnuť v Kyjeve vláda idiotov, ktorá škodí vlastnému národu?
Bola to významná osobnosť slovenských dejín, bol odvážny, nebál sa postaviť proti eštébákom a komunistom v dobách hlbokej totality. R.I.P.
KATASTROFOU A TRAGEDIOU PRE RUSOV JE PUTIN??? To snáď nemyslíš vážne :) :) :) Potom je asi 89 % ruského národa macochistov, keď ho podporujú :) Inak Jeľcin bol podľa tvojho "názoru" väčšie pozitívium pre Rusko? Predpokladám, že podľa tvojej logiky asi áno. Ja mám úplne opačný názor. Za Jeľcina v 90. rokoch išlo Rusko z kopca, ekonomika bola rozvrátená, kriminalita, obrovská, mafia, separatizmus v rámci RF, slovom bolo to veľmi zlé. Západu sa taký prezident ako bol Jeľcin, páčil. Jediné dobré čo ten opilec Boris urobil bolo, že prispel k pádu komunistického režimu a keď odchádzal z funkcie, že určil za svojho nástupcu Putina. V rokoch 2000 - 2014 zaznamenalo Rusko výrazný ekonomický rozmach, kriminalita sa znížila, separatizmus úplne zoslabol, Rusko sa opäť stalo veľmocou. Sankcie ani nervačenie amíkov a EÚ Putina určite nepovalia, jeho by mohol zhodiť iba ruský národ, ale ten ho čoraz viac podporuje.
To je pravda. Za Jeľcina v 90. rokoch išlo Rusko z kopca, ekonomika bola rozvrátená, kriminalita, obrovská, mafia, separatizmus v rámci RF, slovom bolo to veľmi zlé. Západu sa taký prezident ako bol Jeľcin, páčil. Jediné dobré čo ten opilec Boris urobil bolo, že prispel k pádu komunistického režimu a keď odchádzal z funkcie, že určil za svojho nástupcu Putina. V rokoch 2000 - 2014 zaznamenalo Rusko výrazný ekonomický rozmach, kriminalita sa znížila, separatizmus úplne zoslabol, Rusko sa opäť stalo veľmocou.
ZSSR je už uzavretá kapitola. Chápem Rusov, že tých 25 mil. osôb ruskej národnosti mimo Ruska ich vôbec neteší, ale s tým moc nezmôžu. Teda s výnimkou Krymu, ktorý si v referende odhlasoval návrat k Rusku. Čiastočne sa k Rusku približuje aj Donbas, kde ruské obyvateľstvo vyhlásilo samozvané republiky. ZSSR bola diktatúra, ktorá obmedzovala suverenitu štátov Varšavskej zmluvy. Dnešné Rusko je iné, Putin bol legitímne zvolený v slobodných voľbách, národ ho podporuje, Rusko sa nestará do iných štátov, pričom Sýria je osobitný prípad, pretože ruský vojenský zásah sa tam deje na žiadosť legitímnej vlády a je proti terorizmu.
SOHR neposkytuje dôveryhodné informácie. Ten článok by bolo rozumné stiahnuť. Podľa väčšiny reakcií nižšie ľudia tomu neveria...
Veľmi pomýlený názor, pán premiér Netanjahu!
Vôbec ma tie fakty z článku neprekvapujú. Západ vždy kládol Rusku polená pod nohy, či bol cársky režim, alebo komunistický režim, prípadne po roku 1991... Putin povedal veľkú pravdu: "Západ nás vidí rád len ako chudákov a žobrákov..."
Merkelová odstúp!!! Pegida a dobré vzťahy s Ruskom sú jediná správna budúcnosť Nemecka!!!
To je totálny nezmyslel !!! To, že Krym opäť patrí Rusku, nemá žiaden vplyv na to, či sú, alebo nie sú izraelské ozbrojené sily na západnom brehu Jordánu. Inak ruská armáda bola na Kryme, aj keď Krym patril Ukrajine, v Sevastopole bolo a je sídlo ruskej čiernomorskej flotily.
Ten poslanec Jobbiku asi sníva stále veľkouhorský sen, sníva sa mu o uhorských kráľoch, no mali by ho chvíľku nechať, aby zistil, že veľké uhorsko už skoro 100 rokov neexistuje a maďarskí králi sú už dávno mŕtvolami v čiernej zemi.Keď to nezistí za jeden mesiac od pôsobenia v Dunajskej Strede, odporúčam umiestniť ho v nejakom psychiatrickom ústave :)
Oheň sa priblížil veľmi blízko k sudu s pušným prachom (Izrael/Palestína). Keď to buchne, bude z toho nepríjemná vojna, nebude to nič príjemné ani pre Európu. Izrael má silné ozbrojené zložky, ale bude veľmi ťažké bojovať proti Palestíncom, ktorí sa môžu tváriť ako obyčajní civilisti, ale nikdy neviete kedy na Vás vytasia zbraň...
Rotavator 2 trochu aj rozmýšlaj nad tým čo tu napíšeš! Prečítaj si ešte raz ten článok, je v ňom o.i. uvedené: "Holandskí vyšetrovatelia v utorok podľa očakávania oznámili, že malajzijský boeing MH17 zostrelila vlani nad Donbasom raketa Buk ruskej výroby odpálená z východnej Ukrajiny." "Ruské rakety zem-vzduch typu Buk podľa niektorých tvrdení údajne používali povstalci, vo výzbroji ju má aj ukrajinská a ruská armáda." Pokiaľ máš aspoň čiastočné IQ, tak zistíš, že z toho článku vyplýva, že páchateľ (urajinské/ruské/separatistické ozbrojené sily) zistený nebol !!!
Sýrska arabská armáda do toho! Bite tých hrdlorezov z ISIS !!! S pomocou Ruského letectva dosiahnete víťazstvo a obnovíte vládu nad všetkými regiónmi Sýrie!!! Amíci a západ Európy môžu čumieť ako vyoraná myš, nič na tom nezmenia!!!!
za svoju agresiu? Ty čo tu píšeš za nezmysly! Rusi sú v Sýrii na pozvanie legálnej vlády. Američania sú interventi, pretože nikto ich tam nepozval. Také elementárne veci je potrebné vedieť, kto ich nevie nech nepíše do diskusie nezmysly a hlúposti, ako ty!!!
Keci, keci, kecičky zo strany niektorých britských médií, k tomu určite nedôjde, britská armáda sa pustí len do slabších - Lýbia 2011, Irak 2003, Srbsko 1999....,. Keby bola ruská armáda poraziteľná, už dávno by bolo Rusko vzhľadom na súčasnú západnú protiruskú hystériu z "humanitárnych" dôvodov bombardované (aj britmi). To, že sa do ruskej armády nepúšťajú a ani nepustia, len potvrdzuje moje slová o sile ruskej armády...
JE to skutočne tak Kyber Berkut, ako si napísal. Mám kámošov z armády, (nefandia ani Rusku ani Amerike) a tí mi to tiež potvrdili, že amíci sú do Rusov vývojovo pozadu s raketovými technológiami. Aj keď naši amerikanofili tomu nemôžu uveriť, resp. si to nechcú pripustiť, že niekto môže mať aj určité druhy zbraní lepšie ako júesej...
Možno že usácke ministerstvo obrany vydá v krátkom čase vyhlásenie, že všetkých 26 rakiet vypálených ruskou armádou z kaspického mora skončili v Moskve a červené námestie je ťažko zbombardované.:) Ja vážne neverím, že inteligentný človek verí takejto propagande. Tie klamstvá amíkov sú skutočne iba pre truľkov :).
P pri streľbe ruskej kaspickej flotily podľa niektorých zdrojov museli z južnej časti Kaspického mora vypálené rakety preletieť vzdušným priestorom Iránu a Iraku (Turecka určite nie, tí by určite na to strašne hundrali a vedel by to celý svet). Toto museli mať Rusi dohodnuté s vládami v Teheráne a Bagdade. Je reálny predpoklad, že Irán so súhlasom Iraku uskutoční v najbližších dňoch alebo týždňoch aj pozemnú operáciu a ruské letectvo bude s nimi koordinovať kroky. V takom prípade má IS + ostatné sunitské protivládne ozbrojené skupiny dni spočítané a bude s nimi koniec!!!
Bombardovanie bez koordinácie s pozemnou armádou má obmedzený účinok. Pozemnú armádu, schopnú koordinovať s letectvom má len Assad. Americké bombardovanie Islamského štátu bolo len divadlom pre svetovú verejnosť. Ruské letectvo v Sýrii pôsobí na žiadosť Assada a nepochybne bude schopné koordinácie s pozemnými sýrskymi jednotkami. Ak by prišli do Sýrie aj iránske pozemné jednotky, vyhliadky na porážku teroristov by sa radikálne zvýšili. Naše niektoré "mainstreamové" médiá začali hneď nariekať, že Rusi bombardujú aj tzv. umiernené sýrske sily, bojujúce proti Assadovi. V skutočnej vojne sú len dve strany: moji a nepriatelia. Ak sa zhodneme, že nepriateľmi v sýrskej vojne sú teroristi najmä z IS a jeho spojenci, pričom najsilnejšou armádou proti Islamskému štátu je vládna armáda, potom všetci, ktorí bojujú proti vládnej armáde sú nepriatelia a v boji vládnej sýrskej armády + ruského vojenského letectva proti IS nie je možné na nich brať ohľad.
Odporúčame