Ukrajinská. Už som to tu včera čítal
Ukrajinská. Už som to tu včera čítal
Prečo by mali smeráci zodpovedať za havárie v inom štáte?
Aké majú podmienky pri finančných suchotách železníc?
Dnes mimoriadne zasadnutie vlády. Fico určite hodí špinu na zamestnancov železníc. A možno aj na Šimečkovu mamu.
A vy neobhájite tento smerácky bordel poukazovaním na iných.
15 rokov neschopných vlád Smeru sa prejavuje v každodennom živote m
Peesáci slúžili na hraniciach. Chránili nás, aby sme neutekali.
Dobre vieš, že sa tam kričalo aj iné.
A keď už chceš pravdu, pravda je to, že Fico je zradca.
Myslíš lopaty, ktorými mali ľudia mlátiť vládnych politikov po hlave, na čo vyzýval Fico?
A tých, čo na námestí vykrikovali, že Čaputová je .... prečo nevypočúvali?
11. Rusko obsadí Ukrajinu do troch dní.
12. Žiadni ruskí vojaci na Ukrajine nezomierajú.
Etc.
Takže opäť sme sa dozvedeli niečo nové. Rusko napadlo cudzí štát a okupuje jeho územie, lebo si chráni územie Sibíri. Takže bloger nedával pozor na zrmepise. Sibír totiž leží na opačnom konci Ruska.
To netvrdí Kyjev, ale ty. Je tu víkend, prečo by si nešíril opäť zlo s nenávisť. Však?
Dobre si mu rusofilovi povedal.
Tvoja úbohosť nemá hraníc. Urazil si diskutéra, pod ktorého príspevok si to napísal. Teraz sa vyhováraš ako malé decko. Si úbohá ľudská bytosť, keď pod iným menom urážaš diskutujúcich pod svojím blogom.
Odporúčame