A vy starí, čo ste na mítingu urážali pani prezidentku? Sú na vás vaši blízki hrdí?
A vy starí, čo ste na mítingu urážali pani prezidentku? Sú na vás vaši blízki hrdí?
Fero, toto čítaš? Vulgarita a urážanie od dospelého ti nevadí.
Ako vraví klasik, pre sprostého aj iný sprostý.
Počul sú niekedy Husáka povedať, že niekoho zaškrtí vlastnými rukami? Že nazval iných hyenami? Že bude vyzývať ľudí, aby zobrali lopaty a bili politikov po hlave?
Fero, a počul si ľudí dospelých kričať, že prezident je .....
Prečo hodnotíš len študentov? Prečo nie aj politikov, dospelých ľudí...?
Ukrajinská. Už som to tu včera čítal
Prečo by mali smeráci zodpovedať za havárie v inom štáte?
Aké majú podmienky pri finančných suchotách železníc?
Dnes mimoriadne zasadnutie vlády. Fico určite hodí špinu na zamestnancov železníc. A možno aj na Šimečkovu mamu.
A vy neobhájite tento smerácky bordel poukazovaním na iných.
15 rokov neschopných vlád Smeru sa prejavuje v každodennom živote m
Peesáci slúžili na hraniciach. Chránili nás, aby sme neutekali.
Dobre vieš, že sa tam kričalo aj iné.
A keď už chceš pravdu, pravda je to, že Fico je zradca.
Myslíš lopaty, ktorými mali ľudia mlátiť vládnych politikov po hlave, na čo vyzýval Fico?
A tých, čo na námestí vykrikovali, že Čaputová je .... prečo nevypočúvali?
11. Rusko obsadí Ukrajinu do troch dní.
12. Žiadni ruskí vojaci na Ukrajine nezomierajú.
Etc.
Takže opäť sme sa dozvedeli niečo nové. Rusko napadlo cudzí štát a okupuje jeho územie, lebo si chráni územie Sibíri. Takže bloger nedával pozor na zrmepise. Sibír totiž leží na opačnom konci Ruska.
Odporúčame