Bože, tieto komunistické drísty. Čo vás je do toho, kedy dá zamestnávateľ svojím zamestnancom voľno? Či je na tom zlé, že si pripomenú výročie? V 89 ste komunisti dostali symbolicky po papuli. A buďte radi, že nie ozaj.
Bože, tieto komunistické drísty. Čo vás je do toho, kedy dá zamestnávateľ svojím zamestnancom voľno? Či je na tom zlé, že si pripomenú výročie? V 89 ste komunisti dostali symbolicky po papuli. A buďte radi, že nie ozaj.
Veď mala pravdu. Ak tu niekto rozoštváva spoločnosť si to ty a tebe podobní vyslovene zlí ľudia.
To čo navrhuješ robili nacisti.
Takže podľa Ferra sa všetky problémy vyriešia, keď vláda zabezpečí, aby opoziční politici boli súdení a odsúdení. Typické fašistické myslenie.
A Ferro, nie, ekonomické a spoločenské problémy Slovenska, ktoré zapríčinili najmä Ficove vlády, sa tým nevyriešia.
Ty sa vraciaš k moci?
Ako vraví klasik, inteligenciu iných najviac spochybňujú tí najmenej inteligentní. Niečo na tom bude.
Prečo niektorí blogeri rozdeľujete spoločnosť?
Ale prieskum a obsah od nich.
A ty to prečo čítaš?
Akú drzosť musí mať v sebe tento bloger. Obhajuje genocídu v Gaze, ale sám útočí takmer na všetkých, akí sú zlí.
Nad touto hlúposťou si dlho rozmýšľal?
Inteligentný príspevok. Nezaprieš v sebe bývalého českého lampasáka
Pre sprostého aj iní sprostí.
17. november 1989 nás posunul k lepšiemu. A komunisti nech si vypisujú čo chcú.
Alebo hrá pre vás divadlo. Kým mu to žeriete...
Odporúčame