Za Hitlera Rusko a USA bojovali proti EÚ. Ty si iné psycho.
Za Hitlera Rusko a USA bojovali proti EÚ. Ty si iné psycho.
Takže ťa zmanipulovali médiá? Nie. Len nekriticky uveríš každej sprostosti.
Ako čítam, rusofili to nevedia prekusnúť, ako zasa naleteli.
Veď aj ty si písal o úspechu Orbána, o tom ako Putin a Trump napravia politikom eú chrbty... Ty si naletel m
A čo keď ste opäť len tým dvom naleteli a žiadny summit nebude?
Takže Trump a Putin opäť klamali
Orbán dostal ďalší preplesk.
Menej peňazí školstvu, menej peňazí zdravotníctvu, rozbitá ekonomika, plánovanie deficitov, mafia vo vláde, štát v nedohľadne moderným štátom ako sú Slovinsko, Estónsko...
A napriek tomu niektorí povzbudzujú Fica v ničení Slovenska. No čo už.
Že táto vláda je neschopná znižovať dlh a zlepšovať občanom život.
Klasika. Konšpiruješ čo len bude, ale nevidíš čo reálne je.
Si autor blogu, prípadne člen skupiny dedičov, medvedarov, ferenov, ktorí tieto blogy píšete. V každom prípade, nikdy nie si schopný vecnej diskusie. Nevieš napísať čo vyhral Fico a najmä čo vyhrali občania Slovenska tým 6 mld. deficitom. Takže maj sa.
No vidíš, nevieš ako autor blogu ani odpovedať na otázky k nemu. Ďalší dôkaz, že ide len o tvoje politické harašenie ako člena strany Smer.
No keď nám ešte chvíľu bude vládnuť táto koalícia s vašou podporou, skôr dajú do ústavy, že Zem je plochá doska. Veľa voličov Smeru tomu verí.
Husársky kúsok = 6 mld. dlh. V ktorom vesmíre?
Tlieskať 6 mld. deficitu môžu len totálni vypatlanci.
Nech žije deficit.
To prasa premiéra živíme už viac ako 30 rokov.
Hlavne že si dáš nick ako pripečené decko.
Toho dali dole smeráci.
Odporúčame