Alr GP to nemá prečo urobiť, lebo je to kolosálna hlúposť. To je typické. Súdili by ste, zatvárali, ale TO nepodáte úbožiaci.
Alr GP to nemá prečo urobiť, lebo je to kolosálna hlúposť. To je typické. Súdili by ste, zatvárali, ale TO nepodáte úbožiaci.
Čítaj s porozumením. Vtedy boli upozornení na rozpor s právom eú. Tak ho neutralizovali. A títo dnes to pohnojili aj napriek upozorneniu.
Pýtal si sa len v nadpise.
A teraz sa pýtam ja, lebo predtým si mi neodpovedal. Podal si trestné oznámenie?
Keď bloger nevie rozlíšiť medzi názorom a obvinením z páchania trestného činu, takto to dopadne. Takže nejde o cenzúru.
Asi sarkazmus.
Zvyšovaním daní a braním peňazí bankám dokáže vládnuť aj malé decko. Nech zvyšujú úroveň života ľudí vývojom, výrobou a nie rozhadzovaním cudzích peňazí. Kedy vám to dôjde?
Ale to je adresná pomoc, ako tvrdí koalícia?
Vychádzam z tej istej štatistiky ako ty.
A budú rovnako odškodňovať aj nás, čo sme absolvovali ZVS?
Zákon navrhol Hlas, nie PS.
To znamená, že Putin ani Fico nie sú schopní riadiť štát.
Imriško, on píše o niečom inom. Opäť raz nerozumieš pisanemu textu.
Prepáč, nepatrilo tebe.
Koľko máš nickov, trole?
Neviem, čo si doma vy utierate do záclon, ale ak nerozoznáš urážky od názorov, tak čo už.
Odporúčame