A ty krásny múdry proruský trol, ty nejdeš pomôcť Rusom denacifikovať Ukrajinu? Nech to robí niekto iný? Napríklad Rusi.
A ty krásny múdry proruský trol, ty nejdeš pomôcť Rusom denacifikovať Ukrajinu? Nech to robí niekto iný? Napríklad Rusi.
Ale veď v tejto Putinovej vojne zomierajú mladí chlapci. Na státisíce.
Aj z toho je jasné, kto chce vojnu. Putin.
Už asi dvadsiaty nenávistný blog k pani poslankyni. Smeráci sú na nervy, ergo robí to dobre.
Ferro, kto chce, ten si správy v terajšom mainstreame (ako tvrdí Fico), t. j. Infovojna, Hlavné správy... dohľadá a prečíta. Kto nie, nebude ich čítať ani v tvojich blogoch. Takže radšej oddychuj a venuj sa niečomu zmysluplnému.
Prišiel spamovať diskusiu. Všimnite si, akonáhle niekto kritizuje Smerákov, hneď sa objaví.
O akej prezumcii neviny točíš napríklad s tými ich vyjadreniami o ženách?
O akých zákopoch to tu už tri roky točíš?
Si predstav.
A ty čo nejdeš denacifikovať Ukrajinu?
Takže keď nemeckí nacisti obsadili Poľsko alebo časť sovietskeho zväzu, tam už vojna nebola? Ty si iný mysliteľ.
Kto povedal?
Veď choď žiť do Ruska, keď je tam tak dobre a v EU tak zle.
Vraždili nacisti z Nemecka, ktorých tak obdivuješ.
Kde kadíš nám je jedno.
Veď choď do Ruska.
Odporúčame