Je.
Áno. Teraz prakticky poplatný Ficovi.
Z mojej strany to bol sarkazmus, nech sa rusofil Peter poteší. Inak súhlas.
Áno, do troch dní.
Ferrova obsesia voči pani prezidentke Čaputovej pokračuje.
Je to presne naopak. Skôr platí, že sa jej smeráci bojíte, najmä po tom, ako dala do laty toho sopliaka Erika. Viem, najradšej by ste počúvali smerácke monológy. Alebo monológy Šutaja, o 13. dôchodkoch, úspechoch polície aj jeho ako sám na hranici zastavil migrantov.
To tvrdil Fico.
Niekto považuje za mainstream tie médiá, ktorým poskytujú vládni predstavitelia rozhovory, informácie, odpovede na otázky... Takže asi tak.
Aký program má napríklad Smer?
Oveľa väčší problém je Ficove zneužitie štátnych sviatkov na svoj politický marketing.
Lebo je proti vojne,?
Ty si pod tými piatimi.
Múdry a slušný chlapec.
A ty si kráľ ligových strelcov.
Susko ho pustil von z basy.
Odporúčame