A komu sa čo stalo? Orbán zakazuje to, čo nikomu neubližuje.
A komu sa čo stalo? Orbán zakazuje to, čo nikomu neubližuje.
Daj tú tvoju.
Aký je to "progresívny" názor? Kritika ruskej agresie? Tak za týmto progresívnym názorom si stále stojím.
Kto ti káže ísť bojovať a kam?
Ešte nezačali prístupové rokovania, takže nemali Maďari čo zastaviť.
Si hrdina spoza klávesnice. Poď mi to povedať osobne, rozmlátim ti papuľu.
On to robí opakovane. Volič Smeru, klasika.
To je sila. Rusi nemajú čo žrať ale sociálny Putin radšej zbrojí. A Fico je proti zbrojeniu, ale tiež zbrojí.
Môjho nebohého otca si neber do huby ty hovado.
USB si strč do notebooku.
A ty obdivuješ Orbána, ktorý privítal Netanjahua na štátnej návšteve.
Vždy je lepšia prevencia.
Peťko vo svojej jednoduchosti nechápe, že keby si ho blokol, nemôže tu diskutovať.
Ako ťa blokol, keď tu vyplakávaš?
Rusi dávajú na zbrojenie 40 % hdp, Európa zvyšuje na 5%, aj to postupne. Nevidíš rozdiel?
Ako ťa blokol, keď tu vyplakávaš?
Ferro a čo by si mal z rozhovoru s Putinom, ktorý odpovedá len na vopred zadané a pripravené otázky? Takto to robí stále. Takže by nešlo i rozhovor, ale propagandu. Nech sa páči, v dnešnej dobe máš možnosť sledovať tvojho milovaného Putina, inak vojnového zločinca, v Ruskej televízii.
Akurát, že ľudia sa teraz dožijú vyššieho veku.
Prečo neponúka telá za telá.
Odporúčame