Kto chce stále zbrojiť? Rusko. 40 % HDP. Proti komu? Nám, Európe.
Kto chce stále zbrojiť? Rusko. 40 % HDP. Proti komu? Nám, Európe.
Danko ty polomaďar, nehovor za národ.
A ty do svojej mimo EÚ do Ruska?
Nauč sa aspoň základy. Ukrajina nie je v EÚ.
Už 27 krát ťa ten tvoj Fico v tomto oklamal.
Patrilo by, ak by postavili svoju časť. Aha vás. Veľkí hejSlováci a zrazu idete dávať maďarom, lebo tak chce Taraba.
Kedy sa naučíte vecne diskutovať? Všetko čo ste napísali sú sprostosti.
Očakávali to aj pri 17 predchádzajúcich.
Všetko na čo sa zmôžeš? Koľko máš? 15 rokov?
Podľa ich správania to chcú práve tí dvaja.
Prečo urážaš?
Sused má zasa lacnejšiu mrkvu.
Súdruh z Maďarska, už si zabudol na rok 1956?
Odporúčame