Kotlár má mikroskop.
Kotlár má mikroskop.
Aj tam má už len nejakú tretinovú podporu.
Zle počúvaš toho tvojho fašistického vodcu.
Kedy malo Rusko takú rozlohu?
Nech píše čo myslí. Je riadne pomýlený.
Putin spomínal, že chce rozšíriť sféru vplyvu spred roka 1991.
Neklam. O akých 5 mil. štvorcových prišlo Rusko. To čo trepeš?
Vďaka tomu, že je jednotné a vyzbrojené, nemuselo. Už si pochopil o čom to je?
Szijártó, to je ten nový slovenský minister zahraničných vecí. Aspoň, tak sa chová.
Vyšli nové preferencie politických strán, takže členovia Smeru dostali stranícku úlohu šíriť optimizmus.
Ďakujem za opravu. Aspoň že si si od nich vybral, čo sa ti hodí. Len tak narýchlo som pozrel a podľa tohto "nezávislého" inštitútu priame investície do strednej a východnej Európy poklesnú.
Čo keby si ho svojich blogoch vychádzal zo slovenskej reality a nie nejakých prognóz?
Prečo sa stále necháš balamutiť ?
Klameš. Nikto netvrdil, že určite Rusko zaútočí do päť rokov na krajiny NATO.
Každý deň sa píše o vojne na Ukrajine.
To čo požaduješ, je v kompetencií vlády.
Odporúčame