Že vraj...
Že vraj...
A teba.
Fiasko s ústavou treba nejako prekryť.
Keby vedel, že ho smeráci dajú dole, tak by sa nevrátil.
Ako ten tvoj Šutaj?
A ty domrdok čo robíš?
A v najhoršom? Čo mu spravíš?
Že na nich reaguješ. Veď sú to len troli plní nenávisti.
Predpokladám, že tu 363 nehrozí.
Kresťania by nemali klamať. Bloger klame. Zmena ústavy nie je len o kresťanských hodnotách.
Poslankyňa za Slovensko Roth? Hm. Smer.
Možno je obojpohlavný.
Všetci vedia, že dve. Len Fico a jeho voliči to nevedia, preto to musia mať v ústave.
Ona miluje Fica.
Prečo točíš stále len o nejakých pohlaviach. Nebudeš ty nejaký úchyl?
To majú v pláne zaviesť Smeráci. Garantom bude Richter.
Dnes sú všetci smeráci po tom fiasku v parlamente nejakí nervózni.
To tvrdíš len ty, že rodiť môže aj muž.
Prečo klameš?
Odporúčame