Súhlas. Konečne neemotivny, racionálny príspevok.
Súhlas. Konečne neemotivny, racionálny príspevok.
Rusko je v koloniálom jarme? Niekto napadol Rusko? Tak toto je už iná káva.
Mňa vždy pobaví argument, že za socializmu sa budovali fabriky, školy, nemocnice.. Akoby vo vtedajšej záhadnej Európe to tak nebolo. Stačí si porovnať kam sa dostali po vojne NSR a NDR.
A takí farizeji ako ty hovoria o poklese morálky.
Dnes sú médiá jednostranné? Infovojna, Hlavné súpravy propagujú liberalizmus? To snáď nie.
Akurát, že podozrivý je protipotratový Trumpov stúpenec.
Primitívovi sa aj iní takými vidia.
A po hodnotových nie,? No, keď žijú takí ľudia ako ty, ktorí hneď iných nazývajú primitívmi... Vy robíte to zlo.
Tak zapojiť Šimečku aj do počasia, to chce riadnu dávku debility.
Zasa ťa vystrašili? Je to len informácia.
Napísal. Hneď v nadpise. Ako sa ti môže bridiť, čo nemáš?
Ani jedného. Ja som zásadový. Na rozdiel od teba. Rusov obhajuješ, Izrael kritizuješ.
Ja som len reagoval na Jozefka. Nemu to vysvetľuj.
Napíš Orbánovi. Ten hostil Netanjahua.
To isté tvrdí aj Izrael o Iráne.
Keď horí Kyjev, nech horí aj Moskva.
Odporúčame