Hneď prvá veta klamstvo.
Ten Roth...
Urážlivé blogy treba odstraňovať. Tej nenávisti je aj bez nich dosť.
A čo tvoja výchova? Urážanie, fabulácie, ohováranie, šírenie nenávisti, klamstvá, a to pod x menami, aby to vyzeralo, že je to názor viacerých ľudí.
Danko: Základom rodiny je "otec a žena". A preto idú meniť ústavu. Neskutočné.
Vízia Smeru a jeho voličov: Slovensko súčasťou Ruskej federácie.
Takže už sa smeráci navážate aj do rodičov novinárov. Ste úbohé krysy.
Nie neodpovedal na tú otázku. Ani na dva krát. Už len to, že pod iným menom urážaš diskutérov, ktorí majú niečo k tvojmu blogu, je úbohé.
Aj Hitler a Duce boli výborní rečníci. Podobnosť nie čisto náhodná.
Ja som sa vyjadril fakticky k obsahu tlačovky. Vy tu len stále opakujete nejaké primitívne frázy.
Je tragikomické, keď o nenávisti iných hovorí volič Fica.
Fico ťa predbehol aj v úteku z tlačovky. Otázka smeruje k Írsku a Holandsku, Fico opakovane odpovedá o Číne a Vietname. Naučil sa pár fráz a na iné nevie odpovedať.
Zasa utiekol z tlačovky.
Keby sme tu mali socializmus, nemôžeš sa k tomu článku vyjadriť.
Kto konkrétne volá po tretej svetovej? Daj prosím konkrétne a prestaň šíriť zlo a nenávisť.
Len to, že svoje príspevky začínaš predstavením sa, oceňujem.
Akurát tie konflikty medzi občanmi vyvolávajú tí, ktorým sa cnie za socializmom.
PS, ktoré nevládne likviduje štát. Fico, ktorý vládne 15 rokov, nie. No čo už.
Odporúčame