Ferro, to už je od teba koľký klinec? Stý?
A teraz daj, ako pôjdu dole?
Ferro, to už je od teba koľký klinec? Stý?
A teraz daj, ako pôjdu dole?
Viac ako šťuka z rybníka alebo čašník z Budkoviec.
Vždy viac ako ty.
Ako môže niekto iný zatiahnuť do vojny štát, ktorý je napadnutý? Ten Blanár je fakt mimo. Že šťuka.
....haciendy...
Oni boli slovenskí premiéri?
Ja som písal, kto bol prvý. Ty, že na Dzurindu som zabudol. Kto teda nevie čítať s porozumením?
Je to scenár opozície. Podstatné je, že haciemdy sú smerácke. Však ty špina Gašpar.
Ten šíril nenávisť? Sa preber. Ty ešte budeš asi nejaký mladík, lebo každý dospelý vie, že Dzurinda vládol až po Mečiarovi.
Úplne prvý bol Mečiar.
Vyššie som sa k týmto ich nezmyslom vyjadril. Oni sú fakt chorí.
Tak spojiť tento čin s obdobím covidu, to chce ozaj značnú dávku debility. Ospravedlňujem sa za výraz, ale inak sa to vyjadriť nedá.
Zasa sa navážaš do diskutérov pod tvojim blogom pod iným menom? Aké trápne.
Dedič. Kto je Gubik? Člen nejakej bezvýznamnej maďarskej strany? Takí toho nehovoría.
Veď to povedal sám Putin v tv. Čo tu vyplakávate.
Tak potom klame Putin. Oni len sprostredkovateli, čo povedal.
Takže zemiaky máme.
Vidieť kam dotiahli svoje krajiny Trump a Putin. Vďaka za info.
Píšu o vyjadreniach Putina. Čo ti na tom vadí?
Odporúčame