Podaj trestné oznámenie.
Podaj trestné oznámenie.
Prešiel som si vaše príspevky. Vy fakt idete niekoho moralizovať?
14 rokov vlády Fica a v súdnictve je neporiadok. Fico teda nech skončí, keď nevie vládnuť.
Informácia hodná smeráckeho trola
Presne. Len mu to napíš taSunkovi.
To kto povedal, že tak rozhodujú?
Čo s tým rozsudkom má Šimečka? Zasa vám hrabe?
Veď o tom to je. On nechce byť v EÚ.
Gougou si užíva svoj vlhký sen
Fico útočí na právny štát. A zároveň provokuje EÚ.
A kedyže bude tým ministrom?
Tak už ide rozkazovať aj súdom, prokuratúre... Fico je proste fašista. Toto je len ďalší dôkaz.
A čo ostatné Ďurka?
Zrazu ho vystavia.
Platia tu dane,platia tu ľudí, vytvárajú HDP... Vďaka nim je na tie vaše po.rate 13. dôchodky.
Inteligentný príspevok, volič Smeru však?
Boženky, oni fakt po ňom všetko opakujú?
Podľa nej nič nedostávame. Nemá ani šajnu, ako to funguje.
To máš odkiaľ takú sprostosť.
Ešteže neprispievame na platy Blahu, Uhríka, Beňovej, Lašakovej, Mazureka... To som si vydýchol.
Odporúčame