S i sa úplne zbláznil?
S i sa úplne zbláznil?
Tešíš sa, že zasa pozabíjate deti?
Na čo mám čakať? Rusi bombardujú Ukrajinu už tri roky. Vtedy ste po pomste nevolali.
Vyzývate na zabíjanie ukrajinských civilistov?
Do ktorej kategórie z uvedených zaraďuješ Kaliňáka a Gašpara, ktorí dnes diskutovali?
Máš pravdu. Toto bola reakcia na ruské akcie.
Skľudni hormóny ty sopliak.
Plačeš ty. Prečo schvaľuješ zabíjanie ukrajinských detí ruskou armádou?
Kyjev ešte nebol ostreľovaný?
Fašistické Rusko už z tri roky podniká teroristické útoky na Ukrajinu.
Ruské bombardéry sú legálnym cieľom ukrajinskej armády.
Tak prečo by o tom bloger písal, keď sa ti ani nepokúsil sledovať?
Ako každú nedeľu. Po diskusiách ich smerácki blogeri hodnotia ako podľa manuálu. Dobrý a skromný smerák a zlý oponent.
Odporúčame