Oni si vo svojej jednoduchosti ani neuvedomujú, že okrádajú aj nich.
Oni si vo svojej jednoduchosti ani neuvedomujú, že okrádajú aj nich.
Ako vieš čo ide tvrdiť?
A aj na haciemdy súkromných osôb. Vadí ti to alebo nie?
Veď Uhrík je členom tej delegácie.
Voliči koalície. Tie peniaze boli určené Slovensku, jeho občanom. Vám vôbec nevadí, že z nich majú osobný prospech len niektorí jedinci blízki koaličným stranám? Veď zobrali aj vám.
Oni by len prikazovali...
Bože tieto fabulácie. Už sa dajte do normálu a píšte seriózne blogy. Len chytáte za slovíčka a každému linkujete čo môže a čo nie hovoriť.
Súdružka, a akáže to je tá bratislavská choroba? A čo ste za matku, keď ste deti pustili do tej "hnusnej, chorej" Bratislavy?
Dôležité je kto, nie kde.
Ako inak. Takže ešte si aj Klamár.
Pochytať a zatvoriť. Žiadne podmienky.
Ferro, Fico a politici Smeru už dlhé roky poučujú moderátorov čo sa majú pýtať a na čo sa pýtať nemajú. To ti nikdy nevadilo. Si neskutočne neobjektívny.
Už aj v minulosti boli takí majstri sveta, keď Rusi hrali v inej skupine a nestretli sa ani v play off. Veru, zbytočne plačeš. USA si plnohodnotní majstri sveta.
Mne zmizli príspevky, ktoré neobsahovali žiadne vulgarizmy, urážky. Ďakujem Ferro. Hlavne, že vy kritizujete všetkých, že cenzúrujú. Teda pardon okrem smeráckych politikov. Česť vašej súdružskej práci.
Áno je to tiež svinstvo. Len kým toto svinstvo kritizuješ, to Putinove obhajuješ.
Dobré ráno pán Trump. Celý svet vie už niekoľko rokov, že sa Putin zbláznil. Tak ako v minulosti Hitler.
Odporúčame