Človeče veď ty sa vôbec nevieš zmysluplne vyjadrovať. Píšeš jedno a chceš povedať niečo iné.
Človeče veď ty sa vôbec nevieš zmysluplne vyjadrovať. Píšeš jedno a chceš povedať niečo iné.
Dnešná koalícia sú progresívni neonacisti? K neonacizmu majú veľmi blízko. Progresívni isto nie sú, skôr spiatočnícki.
Sú aj iné návrhy a oveľa pre občanov - daňových poplatníkov výhodnejšie. Nefinancovať zo štátneho žiadne strany. Či už veľké alebo malé. Uživte sa sami.
Aký inteligentný príspevok hneď zrána. A hneď zrána toľko nenávisti. Ty nebudeš šťastný človek.
Išlo o môjho strýka a svokra. Ty hyena ich nazývaš dezolátmi? Si obyčajná špina komunistická.
Tak čo dokázala tá analýza?
Kto je to tí oni? Pozri si tú tlačovku. Veď nevie odpovedať na jedinú otázku. A nikto netvrdil, že všetci na covid zomrieme. U nás v rodine sme mali dve úmrtia. Preto je mi zle z takých hrdinov ako si ty. Skôr naopak, tvrdili ste, že z očkovania pomrieme.
Keď Rusi nechcú ani len začať mierové rokovania, iné sa nedalo ani očakávať.
Krčméry nie je odborník. Tým si ty a ty si tvrdil, že pomrieme do dvoch rokov.
Pokial nepoznáš celú genézu, nepíš. Nechal to až potom, čo sa Mini na sociálnych sietiach rozplakal, že je v nevýhode.
Odborníci vedci a lekári sa ozvali. Len ich nepočúvate, len a len ďalšie výhovorky.
Z akého riadenia? Kto ťa chce zabiť? Fico, Pellegrini, Šutaj...?
Len sa žerte medzi sebou hejSlováci.
Kotlár uteká z tlačoviek častejšie ako Fico.
Tak prečo to takto nepovedal. A inak, už mesiace tvrdí, že aj v iných štátoch na to prišli. Nikto vakcíny nezakázal a verte ani nezakáže. Ale vy si vždy nejakú výhovorku nájdete.
Veď tak to aj u vás vyzerá.
Presne. Lebo rozum Kotlár nemá.
Minister Kennedy ma môže bozať v ...
Už boli zverejnené tie jej zistenia?
Odporúčame