Vy dvaja bývate tam potom boli šéfovia.
Vy dvaja bývate tam potom boli šéfovia.
Takže budujete tu kult osobnosti ako za Stalina alebo Maa. Ďalší dôkaz, že smerujeme k diktatúre.
Je to miestny trol. Každý deň aj dva blogy, asi spolupracovník Kotlára.
Som si istý. On šíri najviac nenávisti v našej spoločnosti. A svoju podporu ruskej agresii preukázal účasťou na "oslavách" konca vojny. Nakoniec, nikdy oficiálne a jednoznačne neodsúdil ruskú agresiu.
Obdiv a úctu kvôli čomu? Že šíri nenávisť a zlobu? Že podporuje ruskú agresiu? Že uráža vedcov a lekárov a protežuje konšpirátora Kotlára? Že počas dlhých rokov svojich vlád neposunul Slovensko dopredu ale späť o 30 rokov? Že si vybavil doživotnú rentu? Že mi zrušil daňový bonus?
Sa mi nechce veriť, že si liberálny.
Zjavne nerozumieš písanému textu. Neonacistov.
Ale to majú potom veľa spoločného aj s tebou.
Správne. Ako každého nácka.
Tvoje klamstvá už nikoho nezaujímajú.
A preto nepoloží vládu.
Neviem kto je Morius.
Lebo im šibe. Ako a politikom Smeru. Aj tí ho obdivujú.
A preto obdivujú Bombica a napádajú ľudí, ktorí nie sú bieli a ľudí, ktorých považujú za gayov.
Odporúčame