To píšeš ty, odsúdený zlodej?
Na sociálnych sieťach je množstvo výziev fanúšikov Fica na likvidáciu Šimečku a vôbec, členov opozície. To prečo nespomenieš?
Klameš. Sprosto klameš. A porovnávaš vyjadrenia jedného človeka s tisícmi. Čo je značne neobjektívne. Prečo neporovnáš Ficove vyjadrenia so Šimečkovi, Mejerského, Grolingovými a potom porovnaj, kto šíri viac nenávisti.
Predseda strany Smer Robert Fico. Bloger je podľa jeho aktivít pravdepodobne členom tejto strany. Bloguje tiež pod menami Dedič, Tri kopce....
Dedič ty cituješ diskusné príspevky občanov SR, ktorí živia Fica 35 rokov. Cituj vyjadrenia Fica, od toho ako niekoho zaškrtí až po to, ako na niekoho zoberie lopatu, prípadne niekomu rozbije hlavu.
A teraz sa môžeš obhajovať pod nickom cenisan alebo niektorým z mnohých ďalších.
A preto sa pred ten súd všetci smeráci báli ísť a vybavili si 363. Keď ho miluješ...
On píše vo všeobecnosti, nie len o komisii.
Bol. Zabudol si na 363?
Práveže rozhodnutie súdu ukázalo, že nie je. Bodaj by to aj u nás fungovalo
Argument ficín: Dubaj.
Akurát, že v tej zmluve sú uvedené odberné miesta úrad vlády a aj Bôrik. V tom smeráckom vraj len úrad vlády.
Len nech sa verejnosť dozvie.
Vraj sa podľa ministra zvýšia dôchodky o stovky €. Hlúposť, bude to mesačne o pár €.
Dobrá práca pani poslankyňa.
SIS v spolupráci so smerom už niečo plánujú. Fico to nepriamo priznal.
Faktúry sú hoax?
To znamená, že úrad vlády porušil zákon o slobodnom prístupe k informáciám.
Voličom Smeru to nevadí. Žiaľ.
Odporúčame