Vyjadruje sa práve v deň, keď obvinili Budaja. Náhoda?
Vyjadruje sa práve v deň, keď obvinili Budaja. Náhoda?
Tú atmosféru vedúcu priamo k najhoršiemu tu vytvára strana Smer. Každý súdny človek si to uvedomuje.
Aký inteligentný príspevok. Volič Smeru, však?
Skúsili to so Šeligom, nevyšlo to, tak to skúšajú s inými.
Už ho odsúdili?
To vám komunistom vždy išlo, zatvárať nepohodlných.
Veď progresívci ťa živia súdružka dôchodkyňa.
Neboj aj na teba príde.
Veď po voľbách sa im to vráti.
Veď Fico sa vám prihovára pravidelne.
Že vám niektorým stačí, aby bolí iní nespokojní. A mne osobne vadí, že zasadnutie rady verejnoprávnej televízie bolo neverejné.
Toto je typicky smerácke. Nie spraviť niečo pozitívne, niečo posunúť vpred. Hlavne nech sú iní nespokojní.
Videli sme na eReporte. Ale aspoň sa dočkáte. Kotlár a spol. dostanú množstvo priestoru v stvr. Užite si to smeráci.
Veď to. Budú dve pravdy, a možno aj viac. Už z tohto jej vyjadrenia je vidieť, ako je pripečená.
Schopná všetkého. Ľudská nula.
Zasadnutia verejnoprávnej televízie sú neverejné. Slovenský absurdistan.
To je to. Nepovedala ani slovo a je riaditeľkou.
Odporúčame