? O čom točíš?
? O čom točíš?
Aha, tak trestu. No uvidíme.
Aj Fico sa vyhrážal zaškrtením. Neho neprešetrujú. Prečo ten dvojaký meter?
Ani on nestrieľal. Takže čoho sa to má báť? Veď napíš, čo si pokakaný.
Čoho sa má báť?
Pred tebou hrdina?
Bombic za jedno gesto? Prečo klameš?
Kde tvrdí autor, že atentát sa nestal?
Prečo? Skôr Gašparovi, keď je schopný takého svinstva.
Dosť zúfalý príspevok.
Veď si sú podobní, aj nacisti aj smeráci.
On neustále klame.
Prečo šíriš nenávisť?
Dosť primitívny príspevok. Volič Smeru, však?
Vy veríte na plochú Zem, ale iným vymyli mozgy. No čo už.
Bozar možno, ja píšem o bizári.
To bol riadny bizár.
Objednané stranou Smer.
Keby o tom podujatí neinformovali, tiež by ste sa sťažovali.
Odporúčame