Lenže on chce písať také blogy. Ako aj ostatní. Samý negativizmus.
Lenže on chce písať také blogy. Ako aj ostatní. Samý negativizmus.
Škoda. Ale ako dôvod, že mal dlhú sezónu neberiem. Tú malo aj množstvo ďalších hráčov z NHL, ktorí na majstrovstvá prídu.
Zober loptu nie drogy.
Že spolupracovníci Kennedyho.
Nevie,či znamená byť konkrétny. Ani korektný.
8. Mája v Moskve? Skôr by som ich nazval fašistami ako progresívcami.
Stavala so Šutajom máje.
Potom ako nazveš tých, ktorý reálne bombardujú hlavné mesto iného štátu?
Nižšie klameš o spokojnosti Rusov so zmluvou, teraz si si vymyslel ďalšiu hlúposť.
To tvrdíš len ty. A alobal na hlavu si dávajú len Kotlárovi a Bombicovi obdivovatelia.
Dedič, ktorý z ruských predstaviteľov vyjadril tú spokojnosť?
Mrázik, Nasťa, Ivan podporovali nákup zbraní pre Ukrajinu? Fíha.
V šesťdesiatych rokoch minulého storočia Putin bol bezvýznamný. Nemali čo vtedy odsúdiť.
Každý rozumný človek vie, že spojenci by nevyhrali vojnu bez Sovietskeho zväzu a Sovietsky zväz bez spojencov.
Rusi by nevyhrali vojnu bez spojencov a spojenci bez Ruska.
No oni na rozdiel od Netrebko vojnu nepodporovali.
Trump je priateľ Fica, nie progresívcov.
Trump je progresívec? V ktorom vesmíre?
Odporúčame