No vidíš.
Nechce to bojkotovať kvôli moderátorom, ale preto, že už nie sú schopní obhajovať neschopnosť terajšej vlády.
V Rusku máš vodcu národa. Nech sa páči. U nás sa toho nedočkáš.
Akonáhle začali v nedeľňajších diskusiách politici koalície strácať, zrazu treba diskusie zrušiť. Netreba. Kto nechce, nepozerá.
Keď mu napíšeš, nech ťa príde osobne zlikvidovať tak je po.raný.
Kyjev už bol bombardovaný.
Po bombardovaní Kyjeva ruskou armádou je Moskva legitímnym cieľom ukrajinského bombardovania. Prečo majú proruskí troli v tomto dvojaký meter?
Klameš ako vždy. Na Donbase začali ozbrojený konflikt proruskí separatisti.
Len sa nám tu nerozplač.
Vieš o tom, že Rusi už bombardovali Kyjev? To nie je legitímny dôvod na útok na Moskvu?
Čo praješ iným, ja prajem tebe.
Bolo to predtým, ako Rusko oficiálne vojensky napadlo Ukrajinu.
A že vy, podporovatelia ruskej agresie vidíte diablov v tých, ktorí ju odsudzujú... No čo už.
Aký je to pocit voliči Smeru (degresívci), keď oni sľúbili, že budú za mier a dnes otvorene podporujú ruskú agresiu? Aký je to pocit, keď oni si zvyšujú prijmi a vám dane?
Áno, až po Putinovi.
Ale veď Rusi už Kyjev bombardovali.
Doplácame na kolaboranstvo našej vlády s fašistickým Ruskom aj v športe.
Odporúčame