Nacistické správanie sa k menšinám.
Nacistické správanie sa k menšinám.
Úchylov? Takých ako si ty? Tebe zatrhli peniaze?
Veď v to veríte tiež len vy.
Prvá dobrá vec od Fica za dlhé obdobie.
Akurát, že on tvoje články nečíta.
Správne Ferro. Eú sa má Trumpovi revanšovať rovnakou mincou. 25 % daňou.
Aj u nás Fico zabránil prevratu.
Takže každý, kto podá trestné oznámenie, ktoré bude zamietnuté, má niesť zodpovednosť? Akú?
Rusofili, ktorí podporujú ruskú agresiu na Ukrajine sú zrazu zhrození, že v tej vojne môže zomrieť aj Ruska.
A preto sa už tri roky tešíš z každého zabitého Ukrajinca a podporuješ ruskú agresiu.
Čože taká otočka. Doteraz ti vojna a zabíjanie na Ukrajine nevadilo. Veď máš pochopenie pre Putinovu vojnu.
A potom sa mu začne dariť? Alebo aký by to v tej súvislosti malo zmysel?
Ďalšia zbytočná obeť Putina.
Česi majú také príslovie, "Kdo s čím zachází, tím také scházi".
Napísal človek, ktorý nevie odsúdiť ruskú agresiu.
Pred vakcináciou boli nielenže chorí, ale vo veľkom zomierali. Prečo sa verejne zhovaďujete?
Vojnychtivý je Putin. On je najväčšie zlo súčasného sveta.
Aké detinské. Že nemáš ani maturitu?
Odporúčame