Takže rodiny sa cez Vianoce nebudú môcť navštevovať, ale budú môcť ísť spolu na lyžovačku.
Takže rodiny sa cez Vianoce nebudú môcť navštevovať, ale budú môcť ísť spolu na lyžovačku.
A načo? Ak ma bude niekto kontrolovať, poviem po pravde, kam idem a nechám sa poučiť, či tým niečo porušujem.
Zlodejov je také kvantum, že si kradnú navzájom
Neviem si predstaviť, ako to v MHD účinne kontrolovať.
Neviem a je mi to jedno. Kvôli tomu sa neočkujem. A už vôbec nepôjdem na tretiu dávku o 4 mesiace skôr, než mi odporúčal lekár, kvôli 300 eurám.
môžeme umožniť ľuďom sa nadýchnuť...
... a potom ich zase trochu priškrtíme.
Presne.
Za štvrtú dávku 400, za piatu dávku 500, atď.
A koľko bude za štvrtú dávku? 400? A za piatu 500? A tak ďalej?
Na jednej prevádzke mali napísané:
Žiadame zákazníkov, aby dodržiavali platné protiepidemické nariadenia.
Nás sa nepýtajte, aké, my to tiež nevieme.
Ešte sa odporúča u darcovského auta mierne zvýšiť obrátky na motora, aby sa prúd nebral len z batérie, ale aby pomáhal aj alternátor.
Na vycestovanie do zahraničia a cestu späť je výnimka zo zákazu vychádzania pre každého - viď bod 12:
Hotely budú dávať jedlo na izbu. Budú robiť hlavne palacinky, pretože tie sa dajú podstrčiť pod dverami.
A nie OTP?
Ja to chápem tak, že dáta dostupné sú, ale hygienici sa na ne nepozreli.
Ako je potom možné, že tu tento blog ešte je?
Odporúčame