Je aj iná, ako biela medicína?
Aj na Čechov zaberie asi tak ako obrázky na cigaretových krabičkách.
Od šiestej večer do deviatej ráno elektrimu majú. Takže večer sa vyprať dá.
Nič. Ja som tiež (zatiaľ) odmietol tretiu dávku a nevšimol som si, že by som niekam spadol.
A tak to podľa starostu bolo aj pred 100 rokmi.
Keby bola energetika slovenská, tak by pri výmene stĺpov nebolo potrebné vypínať elektrinu?
Podľa tej mapy je križovatka D1 x D4 hotová, super!
To prvé je policajné hlásenie, kde je cestujúci v mužskom rode každý, bez ohľadu na pohlavie. To je ten sexizmus v praxi.
Posledný? A čo tunel pod Karpatmi?
Mňa by len zaujímalo, koľkí z tých, ktorí tu púšťajú zvratky o opichaných ovečkách, sú zaočkovaní, ale to taja.
Niekde som čítal, že predaj horaliek sa ešte zvýšil.
Budú ich chodiť strašiť.
Spomenul som si, ako som raz v noci videl na ulici opilca, ktorý falošne zaťahoval "Biééély kvet..." a ďalej sa nedostal, lebo sa motal. A o chvíľu zase: "Biééély kvet..."
Taký bol Meky populárny.
Toto nemá význam. Zareagujem na príspevok a odošlem a je fuč pôvodný aj môj príspevok.
Je zaujímavé, že podobne hlúpe príspevky v iných diskusiách sa nemažú.
Som proti mazaniu. Príspevky reprezentujú svojho autora.
Chcel som reagovať na príspevok, ktorý som práve čítal a po kliknutí na "Reagovať" sa vypísalo "Príspevok nebol nájdený". Čiže bol medzitým vymazaný. Áno, ten príspevok bol hlúpy, ale cenzúra je ešte hlúpejšia.
To sú napríklad takí, ktorí sú tam s inou chorobou či úrazom a pritom sú covid pozitívni.
U nás v čiernom okrese predávajú pivo "cez okienko" a čisto náhodou pred tým okienkom sú stoly a stoličky, kde si to pivo ľudia vypijú a "krčma s tým nič nemá".
Mne ho lekár predpísal pri prvých príznakoch a normálne som si ho kúpil v lekárni. Teda v skutočnosti som si ho nechal kúpiť, lebo ja som už sedel v karanténe.
Odporúčame